Tooted
LED-valgustid piimakarja lautadele
Valguse tähtsus hobusele Olenemata sellest, kuidas inimesed hobust kasutavad, on hea koostöö jaoks väga oluline vastastikune usaldus. Hobune on loomult lennuloom ja jälgib pidevalt ümbritsevat.
LED-valgustid piimakarja lautadele
Toote omadused:
1) Võimsus: 10-25W
2) Suurus: 60cm, 120cm, 150cm
3) Sisendpinge: AC85-265V,DC12V DC24V
4) värvitemperatuur: 3000K, 4000K, 5000K, 6000K
5) valgusvoog:120-160LM/W
6) Toru materjalid: alumiiniumist korpus ja arvuti kate,
7) PF>0.90
8) CRI 90
9) IP65 veekindel
10) Hämardatav IC: 0-10V või TRIAC hämardatav on valikuline
11) Kasutusalad: linnufarmi valgustus, põllumajandusloomade tuled, sigade tuled,LED-valgustid piimalehmade lautadele...
Toote spetsifikatsioon:
| Mudel | LED-valgustid piimakarja lautadele |
| Suurus | 300/600/900/1200/1500 mm |
| Võimsus | 10W-25W |
| Alus | R17D / FA8 / G13 |
| Pinge | DC 12V 36V 48V või 85-265V |
| luumen | 120-160LM/W |
| Kiip | SMD2835 |
| Materjalid | Alu. pluss arvuti/plastik/klaas |
| RA/PF | RA90/PF0.9 |
| Garantii | 5 aastat garantiid |
Kuidas õige laudavalgustus lehmi mõjutab:
Lauda LED-valgustus võimaldab tõsta talu tootlikkust ja saada suurt kasumit ka talvel, varakevadel, hilissügisel, mil teistes farmides on väljalüps kõvasti vähenenud. Loomulikult tuleb samal ajal kinni pidada loomade söötmise reeglitest, kasutada kvaliteetset sööta, jälgida kariloomade tervist. Kuidas siis õige laudavalgustus loomade tervist mõjutab? Noored lehmad ja tõugud. Suurenenud valgustugevuse korral kasvavad ja arenevad noorloomad kiiremini ning suureneb ka nende isu.Heade valgustingimuste korral on mullikad palju varem seemendatud kui halvasti valgustatud lautades.Lehmad on paaritumisvalmis. Suur hulk intensiivset valgust suurendab loomade seksuaalsoojust, mis suurendab looma viljakuse ja produktiivsuse tõenäosust.Lakteerivad lehmad. Nendes põhjustab ravim prolaktiini ja insuliini tootmise suurenemist, mis mõjutab otseselt piima ja selle kvaliteeti.Kuivad loomad. Selliste lehmade jaoks on oluline pikk puhkeaeg, seega ei kesta nende jaoks optimaalne päevavalgustund rohkem kui 8 tundi. Soovitav on need pärast poegimist valguslauta tagasi viia.



Testi tulemused:

Kuum tags: led-tuled piimakarja lauta, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov








