Tooted
Valgustus lehmade lüpsmiseks Rohkem piima
Valgustus lehmade lüpsmiseks Rohkem piima

Toote omadused:
1) Võimsus: 10-25W
2) Suurus: 60cm, 120cm, 150cm
3) Sisendpinge: AC85-265V,DC12V DC24V
4) värvitemperatuur: 3000K, 4000K, 5000K, 6000K
5) valgusvoog: 120-160LM/W
6) toru materjalid: alumiiniumist korpus + arvuti kate,
7) PF>0.90
8) CRI 90
9) IP65 veekindel
10) Hämardatav IC: 0–10 V või TRIAC-hämardatav on valikuline
11) Kasutusalad: linnufarmi valgustus, põllumajandusloomade tuled, sigade tuled,LED-valgustid piimalehmade lautadele...
Toote spetsifikatsioon:
| Mudel | led-valgustid karjalaudadele |
| Suurus | 300/600/900/1200/1500 mm |
| Võimsus | 10W-25W |
| Alus | R17D / FA8 / G13 |
| Pinge | DC 12V 36V 48V või 85-265V |
| luumen | 120-160LM/W |
| Kiip | SMD2835 |
| Materjalid | Alu.+arvuti/plast/klaas |
| RA/PF | RA90/PF0,9 |
| Garantii | 5 aastat garantiid |
Miks pikk{0}}päevane fotoperiood suurendab piimatoodangut?
Valgus, mis lööb lehma silma, aktiveerib teatud hormoonid. Esimene reaktsioon on saata signaal hormooni melatoniini vabanemise pärssimiseks. Lehmad kasutavad oma sisemise kella seadistamiseks igapäevast melatoniini mustrit, mõjutades mitmete teiste hormoonide, sealhulgas insuliini -nagu kasvufaktor-1 (IGF-1) sekretsiooni. IGF-1 suurenemine mõjutab piimanäärmeid suurendama piimatoodangut. Seega vähendab päevavalgustundide suurendamine lehma melatoniini kogust, mis omakorda suurendab IGF-1 tootmist, mis suurendab piimatoodangut.



Testi aruanne:

KKK
Kui teil on küsimusi või soovite päringu saata!
Q1. Kui kiiresti on tarneaeg?
V: Näidistellimuse korral 7-17 päeva, kui laos puudub. Hulgitellimuse korral 15-30 päeva.
Q2. Kas teie toodete etiketti, pakendit, kujundust saab kohandada?
V: Jah, pakume nende jaoks kohandamisteenust.
Q3. Kuidas saame tagada kvaliteedi?
V: alati enne masstootmist{0}}tootmiseelne näidis; Alati lõplik ülevaatus enne saatmist.
Q4. Kuidas kauba teele saadate ja kui kaua kohalejõudmine aega võtab?
V: Tavaliselt tarnime DHLi, UPSi, FedExi või TNT kaudu. Tavaliselt kulub kohalejõudmiseks 3-5 päeva. Lennu- ja meretransport on samuti valikuline.
K5. Mis on teie makseviis?
V: Paypal / Visa / Western Union / veebiülekanne / maksmise taotlemine / T/T kõik töötab meie jaoks makse eest.
Kuum tags: valgustus lüpsilehmadele rohkem piima, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov









