Tooted
LED piimakarjade valgustamiseks
Valguse tähtsus hobusele Olenemata sellest, kuidas inimesed hobust kasutavad, on hea koostöö jaoks väga oluline vastastikune usaldus. Hobune on loomult lennuloom ja jälgib pidevalt ümbritsevat.
LED-valgustid meierei kuurides
Toote omadused:
1) Võimsus: 10-25W
2) Suurus: 60cm, 120cm, 150cm
3) Sisendpinge: AC85-265V,DC12V DC24V
4) värvitemperatuur: 3000K, 4000K, 5000K, 6000K
5) valgusvoog:120-160LM/W
6) Toru materjalid: alumiiniumist korpus ja arvuti kate,
7) PF>0.90
8) CRI 90
9) IP65 veekindel
10) Hämardatav IC: 0-10V või TRIAC hämardatav on valikuline
11) Kasutusalad: linnufarmi valgustus, põllumajandusloomade tuled, sigade tuled,LED-valgustid piimalehmade lautadele...
Toote spetsifikatsioon:
| Mudel | LED-valgustid meierei kuurides |
| Suurus | 300/600/900/1200/1500 mm |
| Võimsus | 10W-25W |
| Alus | R17D / FA8 / G13 |
| Pinge | DC 12V 36V 48V või 85-265V |
| luumen | 120-160LM/W |
| Kiip | SMD2835 |
| Materjalid | Alu. pluss arvuti/plastik/klaas |
| RA/PF | RA90/PF0.9 |
| Garantii | 5 aastat garantiid |
Miks pikad päevavalgusajad piimajõudlust suurendavad?
Enamikul imetajatel on valguse hulgal otsene mõju aju käbinäärmele. "Valgussignaal" suunatakse hüpotalamusesse ja sealt käbinäärmesse, kus toodetakse hormooni melatoniini. Oma haripunkti saavutab see pimeduse perioodil. Kui looma organismis on liiga palju melatoniini, langeb lehma jõudlus. Tema isu halveneb, piimatoodang väheneb. Miks see juhtub: - Lehmade aju töö sõltub valguse hulgast ja selle intensiivsusest. - Ere valgus pärsib une eest vastutava hormooni melatoniini liigset tootmist. Oluline on vähendada lehmade melatoniini taset, sest selle aktiivse sünteesiga muutub loomakasvatus vähem tulusaks. Parim ennetus on lautadesse kvaliteetse valgustuse paigaldamine, sest kunstlikud valgusallikad aitavad kadusid ära hoida. Olulised nüansid, millega arvestada:Õhuindikaatorid, sest olenevalt aida sektsioonist võib see olla märg või kuiv.Ruumi tsoonid. Söötmisala ja lamamisboksi jaoks on oluline ere valgus, kus loom veedab palju rohkem aega. Lampide paigutus. Soovitame kasutada LED-ide lineaarset paigutust lampidega kogu aida pikkuses. Samuti ei soovita me unustada avariivalgustuse korraldust. Seetõttu paigaldage evakuatsioonikäikudesse lampide toiteks eraldi paneel



Testi tulemused:

Kuum tags: led valgustamiseks piimakarjahoonetes, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov










