Tooted

LED-tuled võivad suurendada piimatoodangut
Valguse tähtsus hobusele Olenemata sellest, kuidas inimesed hobust kasutavad, on hea koostöö jaoks väga oluline vastastikune usaldus. Hobune on loomult lennuloom ja jälgib pidevalt ümbritsevat.
LED-tuled võivad suurendada piimatoodangut
Toote omadused:
1) Võimsus: 10-25W
2) Suurus: 60cm, 120cm, 150cm
3) Sisendpinge: AC85-265V,DC12V DC24V
4) värvitemperatuur: 3000K, 4000K, 5000K, 6000K
5) valgusvoog:120-160LM/W
6) Toru materjalid: alumiiniumist korpus ja arvuti kate,
7) PF>0.90
8) CRI 90
9) IP65 veekindel
10) Hämardatav IC: 0-10V või TRIAC hämardatav on valikuline
11) Kasutusalad: linnufarmi valgustus, põllumajandusloomade tuled, sigade tuled,LED-valgustid piimalehmade lautadele...
Toote spetsifikatsioon:
| Mudel | LED-tuled võivad suurendada piimatoodangut |
| Suurus | 300/600/900/1200/1500 mm |
| Võimsus | 10W-25W |
| Alus | R17D / FA8 / G13 |
| Pinge | DC 12V 36V 48V või 85-265V |
| luumen | 120-160LM/W |
| Kiip | SMD2835 |
| Materjalid | Alu. pluss arvuti/plastik/klaas |
| RA/PF | RA90/PF0.9 |
| Garantii | 5 aastat garantiid |
Paljud uuringud näitavad juba, et valgus mõjutab nii inimeste kui ka loomade käitumist, alates sellest, kuidas valgus mõjutab keha rütme, kuni selleni, kuidas valgus aitab loomal toitu leida.
Õpilased saavad paremaid hindeid ja töötajad on loomulikus valguses produktiivsemad.
Ja seapojad võtavad rohkem kaalu, kui neil on piisavalt valgust emapiima leidmiseks ja imemiseks. Kanad, kellel on suurepärane nägemine, on eriti tundlikud valguse ja
saab kergesti närveda. Arkansase ülikool on uurinud
peaaegu neli aastat ja usub, et LED-id aitavad
kanad võtavad veidi rohkem kaalus juurde.
Linnumajades populaarsed luminofoorlambid võivad vilkuda ning see ärritab kanu ja kulutab kaloreid. LED-id ei vilgu ja see aitab kanadel lõõgastuda, ütles kooli professor ja linnukasvatusspetsialist Susan Watkins.
"Linnud on rahulikumad," ütles ta. Oklahoma piimanduse uuring hõlmas sadade lehmade jälgimist, kellel olid kõrvamärgid või pahkluu käevõrud, mis edastasid elektrooniliselt nende piimatoodangut.
Üks rühm lehmi oli lauda valgusdioodidega valgustatud osas ja sama palju lehmi luminofoorlampidega osas.
"Oli väga selge, et LED-ide all olevate loomade piimatoodang on suurenenud," ütles uuringu ajal Oklahoma osariigi loomateaduse professor Ronald Kensinger.



Testi tulemused:

Kuum tags: LED-tuled võivad suurendada piimatoodangut, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müügiks, laos, tasuta proov

