Tooted
Smart IP66 LED taluvalgusti (piima-/linnuliha)
1. Kahe-otsaga, toetab 15 tk seeriaühendust
2. Kahe-kanali juhtimine (valge + sinine päeval / punane öösel)
3. Taimer-ühildub automaatse valgustusega
4. Optimeeritud piimafarmi keskkondadele
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. on Hiinas üks parimaid nutikate ip66 LED-tulede (piima-/linnuliha) tootjaid ja tarnijaid. Tere tulemast ostma siin müüdavaid vastupidavaid tooteid ja hankima meie tehasest hinnakirja. Kõik kohandatud tooted on kõrge kvaliteediga ja konkurentsivõimelise hinnaga.
Eriomadused
1. Kahe-otsaga, toetab 15 tk seeriaühendust
2. Kahe-kanali juhtimine (valge + sinine päeval / punane öösel)
3. Taimer-ühildub automaatse valgustusega
4. Optimeeritud piimafarmi keskkondadele

Spetsifikatsioon
| Toote spetsifikatsioon | Üksikasjad |
|---|---|
| Toote nimi | LED piimavalgusti |
| Mõõdud (mm) | L1500×80×65 |
| Koguvõimsus | 76W (70W + 6W) |
| LED-i konfiguratsioon | 526 tk (valge:416 + sinine:78 + punane: 32) |
| Valendiku efektiivsus | 130lm/W |
| LED kaubamärgid | Epistar/SANAN |
| Materjalid | PC + alumiinium |
| Võimsustegur (PF) | >0.95 |
| Juhi bränd | BOKE |
| Virvendusjõudlus | Mitte{0}}värelus |
| Sisendpinge/sagedus | AC100~277V 50/60Hz |
| Kiirnurk | 120 kraadi |
| IP reiting | IP66 |
| Töötemperatuur | -15 kraadi ~ 40 kraadi |
| Garantii | 3 aastat |


Toote struktuur





Ettevõtte edukad juhtumid
E-post:bwzm12@benweilighting.com
Kuum tags: smart ip66 led farm light (piima-/linnuliha), Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov












