Tooted
LED külmiku valgusriba
LED külmiku valgusriba

Funktsioonid:
sügavkülmiku LED-riba tuli
1. Ohutu IP65 veekindel lambitoru, mida kasutatakse spetsiaalselt külmkapis, sügavkülmas, külmkapis
2. Saadaval on erinevad suurused: 300 mm, 600 mm, 900 mm, 1200 mm, 1500 mm
3. LED külmiku lampide tarvikud on komplektsed, neid on lihtne paigaldada
Toote spetsifikatsioon:
| tootenimi | Külmiku LED-toru lambid |
| Võimsus | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Pikkus | 300 mm / 600 mm / 900 mm / 1200 mm / 1500 mm |
| Tõhusus | 160Lm/W |
| Pinnatöötlus | Piimjas / läbipaistev |
| Sisendpinge (V) | AC 85-265V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| IP reiting | 65 |
| Tööaeg (tund) | 30000 |
| Garantii | 5 aastat |
Rohkem detaile:





KKK:
Q1. Kuidas muudate meie äri pikaajaliseks ja heaks suhteks?
A:1. Hoiame head kvaliteeti ja konkurentsivõimelist hinda, et tagada klientidele kasu; 2. Austame iga klienti kui oma sõpra ning teeme siiralt äri ja sõbruneme nendega, olenemata sellest, kust nad pärit on.
Q2. Millised on teie saatmistingimused?
V: Saadame kiir-, õhu- või meritsi. Konkreetne saadetis on vastavalt kauba kaalule, valime parima vastavalt meie kliendi nõudmistele.
Q3. Kuidas oleks teie tarneajaga?
V: Üldiselt kulub pärast ettemaksu laekumist 30–60 päeva. Konkreetne tarneaeg sõltub kaubast ja tellimuse kogusest.
Q4: kas olete tootja või kaubandusettevõte?
V: Meil on oma tehas, et toota kaupu ise, säilitada teie jaoks kaupade kvaliteet, parim hind.
K5. Kas nõustute OEM / ODM-iga? Millist kohandamisteenust pakute?
V: Jah! Meil on professionaalne teadus- ja arendustegevuse meeskond. Pakume logo printimise / laseri teenust; kohandatud kleebis ja pakkekarp; Aktsepteerime ka kohandatud LED-valgustite värvi ja funktsiooni disaini.
Kuum tags: led külmiku valgusriba, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müügiks, laos, tasuta proov











