Tooted
Jalutage sügavkülmiku LED-valgustites
2. High brightness and energy efficient: 160Lm/W, PF>0.9
3. Keskkonnasõbralik. Ei mingit klaasi ja elavhõbedat
4. Pikk eluiga: 30000 tundi tööiga
kõndida sügavkülma led valgustites

Sügavkülmiku LED-valgustite omadused:
1. Kasutatakse külmikus, sügavkülmas, külmkambris
2. High brightness and energy efficient: 160Lm/W, PF>0.9
3. Keskkonnasõbralik. Ei mingit klaasi ja elavhõbedat
4. Pikk eluiga: 30000 tundi tööiga
Toote spetsifikatsioon:
| tootenimi | kõndida sügavkülma led valgustites |
| Võimsus | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Pikkus | 300 mm / 600 mm / 900 mm / 1200 mm / 1500 mm |
| Tõhusus | 160Lm/W |
| Pinnatöötlus | Piimjas / läbipaistev |
| Sisendpinge (V) | AC 85-265V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| IP reiting | 65 |
| Tööaeg (tund) | 30000 |
| Garantii | 5 aastat |
Sügavkülmas käimise LED-valgustite eelised
Minimeeritud valgusallika välklamp toodetel ja põrandatel, parandades toote nähtavust.
Energiasääst 75–80 protsenti.
Lihtsalt sellepärast, et need ei kiirga infrapuna- ega UV-valgust ega sisalda elavhõbedat ega klaasi, muutes need tervislikumaks ja keskkonnasõbralikumaks kui luminofoorvalgustid.
Need toimivad varjatud valgusallikana, mis parandab ladustajate ja klientide juurdepääsu kaupadele.
Selle tulemusel säästavad need hoolduskulusid ja probleeme, kahekordistades samal ajal tavalise luminofoorvalgusti kasutusiga külmades piirkondades.
Rohkem detaile:





KKK:
K: Mis on teie MOQ?
V: Proovide kontrollimiseks on madal MOQ (1 arvuti). Saate valida, mida proovitellimuse jaoks soovite.
K: Kuidas makse läheb?
V: T/T (30 protsenti hoiused enne tootmist, 70 protsenti ülejäänud saldo tuleb tasuda enne tarnimist), L/C nägemisel
K: Kas teil on näidistasu?
V: Proovi eest tuleb tasuda ja suurema koguse tellimisel hüvitame teile näidisraha.
K: Saatmisvõimalused?
V: Kasutate kiirteenust, nagu DHL, UPS, TNT, FEDEX jne. Tarneaeg võtab tavaliselt 3–7 tööpäeva.
Kliendi määratud agent: edastage meile oma saatmisagendi kontaktteave.
Kui teil pole agenti, saame pakkuda mõistlikku saatmisteenust, mis teie kaubad turvaliselt kohale toimetab.
Kuum tags: jalutuskülmikus LED-valgustid, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov










