Tooted
Liikumisanduri tuli sügavkülmiku jaoks
1. Ohutu IP65 veekindel lambitoru, mida kasutatakse spetsiaalselt külmkapis, sügavkülmas, külmkapis.
2. Saadaval on erinevad suurused: 300mm, 600mm, 900mm, 1200mm, 1500mm.
3. LED külmiku lampide tarvikud on komplektsed, neid on lihtne paigaldada.
liikumisanduri tuli sügavkülmikule

Funktsioonid:
liikumisanduri tuli sügavkülmikule
1. Ohutu IP65 veekindel lambitoru, mida kasutatakse spetsiaalselt külmkapis, sügavkülmas, külmkapis
2. Saadaval on erinevad suurused: 300mm, 600mm, 900mm, 1200mm, 1500mm.
3. LED külmiku lampide tarvikud on komplektsed, neid on lihtne paigaldada.
Toote spetsifikatsioon:
| tootenimi | liikumisanduri tuli sügavkülmikule |
| Võimsus | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Pikkus | 300 mm / 600 mm / 900 mm / 1200 mm / 1500 mm |
| Tõhusus | 160Lm/W |
| Pinnatöötlus | Piimjas / läbipaistev |
| Sisendpinge (V) | AC 85-265V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| IP reiting | 65 |
| Tööaeg (tund) | 30000 |
| Garantii | 5 aastat |
Rohkem detaile:





Meie teenus:
1. Toota ja tarnida kvaliteetseid led tööstuslikke tulesid, sealhulgas led masina tuled, led masin
hoiatussignaaltuled, LED puhasruumi tuled, LED sügavkülmiku tuled ja nii edasi.
2. Müügijärgne teenindus. Veenduge, et kõik meie tuled oleksid enne tarnimist rangelt testitud. Kui mõni
kvaliteeditõrge, on meil 18-36 kuud garantii, mis põhineb erinevat tüüpi tuledel.
3. OEM- ja ODM-teenus. Oleme keskendunud led tööstuslikele valgustitele 13 aastat. Oleme professionaalsed ja kogenud.
Pakkimine ja saatmine:
1. Meie standardne ekspordipakend. MOQ tellimuse jaoks on saadaval kohandatud pakkimine.
2. Tarneaeg: proovid 3-5 päeva, masstellimus 5-10 päeva.
3. Kohaletoimetamine: rahvusvahelise ekspress-, õhu- või laevatranspordiga.
Kuum tags: liikumisanduri valgus sügavkülmikule, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov











