Tooted
Frigidaire sügavkülmiku valgusti
1. Ohutu IP65 veekindel lambitoru, mida kasutatakse spetsiaalselt külmkapis, sügavkülmas, külmkapis.
2. Saadaval on erinevad suurused: 300mm, 600mm, 900mm, 1200mm, 1500mm.
3. LED külmiku lampide tarvikud on komplektsed, neid on lihtne paigaldada.
frigidaire sügavkülma valgusti

Funktsioonid:
sügavkülmiku led valgustid
1. Ohutu IP65 veekindel lambitoru, mida kasutatakse spetsiaalselt külmkapis, sügavkülmas, külmkapis
2. Saadaval on erinevad suurused: 300mm, 600mm, 900mm, 1200mm, 1500mm.
3. LED külmiku lampide tarvikud on komplektsed, neid on lihtne paigaldada.
Toote spetsifikatsioon:
| tootenimi | frigidaire sügavkülma valgusti |
| Võimsus | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Pikkus | 300 mm / 600 mm / 900 mm / 1200 mm / 1500 mm |
| Tõhusus | 160Lm/W |
| Pinnatöötlus | Piimjas / läbipaistev |
| Sisendpinge (V) | AC 85-265V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| IP reiting | 65 |
| Tööaeg (tund) | 30000 |
| Garantii | 5 aastat |
Rohkem detaile:





Meie teenused
Teenindus enne müüki
Pakutakse OEM-i ja ODM-i
Kiire tarneaeg
Madala Moq-proovide ja hulgitellimuste pakkumiseksKiire, kaalutletud ja professionaalne reageerimine 24 tunni jooksul
Kohandage tooteid, pakkimist, kartongi printimist ja kleebist klientide kaubamärgile 6. Kui tellite rohkem kui 500 tk, tagastame proovide maksumuse
Tasuta test erinevate projektide, sfääri ja klientide integreerimise jaoks
Müügijärgne teenindus
Et aidata klientidel oma turge laiendada
.Lubame oma toodetele 50 000 tundi kasutusiga, 3 aastat garantiid
Teie müügipiirkonna, disainiideede ja kogu teie isikliku teabe kaitse
Kuum tags: frigidaire sügavkülmik, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov










