Tooted
Ultraviolett 40 W UV-A T12
Tõhus ja keskkonnasõbralik desinfitseerimine ilma kemikaalideta
Osoonivaba
Madal elavhõbedasisaldus
Lai lainepikkuste vahemik
Pikk kasutusiga tänu spetsiaalsele kattele (kuni 10,000 h)
Küsi pakkumist
Toote tutvustus

UV-kambreid kasutatakse ilmajaamades, keemilistes reaktsioonides ja päikeseenergia stimulatsioonis. BENWEI kogu oma UV-lampide, torude ja spetsiaalsete LED-tulede sarja jaoks.
Atribuut
| Kuju | T12 |
| Valgustuse tüüp | LED |
| Pikkus | 4 jalga |
| Võimsus | 14 W |
| Pinge | 230V |
| Bränd | BENWEI |
| Valgustuse värv | Ultraviolett |
| Toru aluse tüüp | T12 |
| Kasutus/rakendus | UVA 340 päikese simulatsiooni ja UV-kambrite jaoks |
| Aluse tüüp | G13 |
| Värvi temperatuur | UVA 340NM |
| IP reiting | IP65 |
| Eluaeg | 8000 tundi |
| Läbimõõt | 38 mm |
| UV-kiirgus | UVA |
Pildid Näita











Kuum tags: ultraviolett 40w uv-a t12, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov
Paari:
Flexo Print UV-lambid
Järgmise:
UV T5 kasvav lambipirn
Küsi pakkumist










