Tooted
UV-mustad valgustorud
Madalad takistusomadused ja kõrge efektiivsus
Madal isetühjenemine
Tugev taastumisvõime
Kohandatav temperatuur: -20 kraadi -60 kraadi
Leadingoti puhtus ulatub 99,9 protsendini
Kukkumisvastane, korrosioonivastane
Tugev vastupidavus survele

Kirjeldus
Paigaldusmeetodid hõlmavad seina L, letialuseid ja kapiklambreid, seinakruvisid ja magnetpaigaldust.
Musti tulesid kasutatakse sageli uudishimulike väljapanekute, kappide, kunstiteoste, seinavaipade, pimedas helendavate pidude, jõulude, Halloweeni ja sünnipäevade tähistamiseks. Väikesi musti valgusribasid kasutatakse ka magamistoa plakatite, kehavärvide ja nähtavat fluorestsentsvalgust kiirgavate materjalide jaoks. Ohutus: lühike tume valgusriba terve arvutiga Madal temperatuur, 395-405nm LED-id, DC 5 V Typc C-USB, seadistatud koos sisse-/väljalülitusnupuga kaablil Inimese keha ei vigastata
Must väike valgusriba, mis on 1 jala pikkune ja kaasaskantav.
Atribuut
| Tüüp | UVA LED valgusti |
| Võimsus | 4W |
| Värv | UVA |
| Lainepikkus | 365 nm / 395 nm |
| Kiibi kaubamärk | EPISTAR |
| Luumenid | 20-30LM/W |
| Kiirnurk | 180 kraadi |
| LED valgusallikas | 2835SMD LED |
| Stendi materjal | Alumiiniumist PCB |
| Pinge (VF) | 5 V (kui see on ühendatud otse USB-porti ainult ilma USB-toiteadapterita) |
| Toitekaabel | Sisse/välja lüliti |
| Materjal | Alumiiniumist pluss läbipaistev arvutikate |
| Mõõtmed | 292 * 25 * 10 mm |
| Tööelu | >50 000 tundi |
| Garantii | 3 aastat |
Omaduste esiletõstmine
Hõõguvad pimedas UV-musta valgusega: ultraviolettvalgusega, mille lainepikkus on UV-A (380–400 nm), võib näha fluorestsentsi efekte. UV-valgus on inimeste tervisele ohutu. Suurepärane kasutamiseks Halloweeni kaunistuste, mustade heledate plakatite, kehavärvide, ehtsate dollarite tuvastamise, lemmiklooma uriini tuvastamise, särapidude, skorpionide märkamise ja musta valgusega pidude jaoks.
Plug and Play: DC 5V USB-toiteallika, LED-mustvalgusriba saab ühendada mis tahes USB-seadmega, näiteks toitepangaga, USB-adapteriga, arvutiga või sülearvutiga, et kasutada seda kõikjal, kus soovite. Mustvalgus liikvel olles: 1-tollise toitejuhtmega oli kaasas kaasaskantav, kerge ja lihtsalt seadistatav 1-jalapikkune must valgusti.Esmaklassiline kvaliteet ja ohutus: musta tuletoru täiustatud versioonil on 24 tükki suurepäraseid UV-LED helmeid, mis koos annavad 10 W valgustusvõimsust. Lisaks võimaldab ümberkujundatud tüüpi radiaator kontaktide ohutuse tagamiseks eraldada T5 led blacklighti korpusest ja suurendab soojuse hajumise võimet, et tagada pidev UV-valguse töö.
Pildid Näita









Kuum tags: UV mustad valgustorud, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müügiks, laos, tasuta proov
-
Lifepo4 12V 200Ah päikeseenergia liitiumioonakudVaata veel> -
12V 20Ah laetav Lifepo4 akukomplekt Päikese tänavavalgustileVaata veel> -
12 -voldine Lifepo4 aku liitium -sügav tsükkelVaata veel> -
48 V Lifepo4 akuVaata veel> -
24v Lithium Trolling Motor BatteryVaata veel> -
24v 50ah liitiumakuVaata veel>










