Tooted
Seenekasvatusvalgustid
Selle LED-seenekasvatusvalgusti omadused:
• Long Lifetime: Highly efficient LED with lifetime >50,000 tundi,
• IP67 veekindluse indeks kõrgsurve veejoa jaoks
• Kõrge temperatuuriga auru- ja ammoniaagigaasikindel & talub auru- ja veelekkeid
• Seenekasvuvalguse töötemperatuur on -20 kraadist 50 kraadini
IP67 LED SEENETULI
Selle LED-seenekasvatusvalgusti omadused:
• Long Lifetime: Highly efficient LED with lifetime >50,000 tundi,
• IP67 veekindluse indeks kõrgsurve veejoa jaoks
• Kõrge temperatuuriga auru- ja ammoniaagigaasikindel & talub auru- ja veelekkeid
• Seenekasvuvalguse töötemperatuur on -20 kraadist 50 kraadini
• Säilitustemperatuur: -30 kraadi -95 kraadi ja aurutamistemperatuur: 95 kraadi MAX
• High power factor: PF>9
• Sertifikaadid: CE ROHS ETL

Toote omadused:
1) Võimsus: 10-25W
2) Suurus: 60cm, 120cm, 150cm
3) Sisendpinge: AC85-265V,DC12V DC24V
4) värvitemperatuur: 3000K, 4000K, 5000K, 6000K
5) valgusvoog:120-160LM/W
6) Toru materjalid: alumiiniumist korpus ja arvuti kate,
7) PF>0.90
8) CRI 90
9) IP67 veekindel
10) Hämardatav IC: 0-10V või TRIAC hämardatav on valikuline
11) Kasutusalad: linnufarmi valgustus, põllumajandusloomade tuled, sigade tuled,LED-valgustid piimalehmade lautadele,LED SEENNE VALGUS...
Toote spetsifikatsioon:
| Nimi | LED SEENNE VALGUS |
| Suurus | 300/600/900/1200/1500 mm |
| Võimsus | 10W-25W |
| Alus | R17D / FA8 / G13 |
| Pinge | DC 12V 36V 48V või 85-265V |
| luumen | 120-160LM/W |
| Kiip | SMD2835 |
| Materjalid | Alu. pluss arvuti/plastik/klaas |
| RA/PF | RA90/PF0.9 |
| Garantii | 5 aastat garantiid |



Testi tulemused:

Kuum tags: seenekasvatusvalgustid, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müügiks, laos, tasuta proov










