Tooted
Seaüksuste valgustus
• tervemad, aktiivsemad hobused
• rohkem võimalusi paremaks visuaalseks kontaktiks
• parem viljakus
• õhem talvejope
• siseratsutamise areenidel ei esine 'kergeid ringe'
Seaüksuste valgustus

Toote omadused:
1) Võimsus: 10-25W
2) Suurus: 60cm, 120cm, 150cm
3) Sisendpinge: AC85-265V,DC12V DC24V
4) värvitemperatuur: 3000K, 4000K, 5000K, 6000K
5) valgusvoog:120-160LM/W
6) Toru materjalid: alumiiniumist korpus ja arvuti kate,
7) PF>0.90
8) CRI 90
9) IP65 veekindel
10) Hämardatav IC: 0-10V või TRIAC hämardatav on valikuline
11) Kasutusalad: linnufarmi valgustus, põllumajandusloomade tuled, sigade tuled,LED-valgustid piimalehmade lautadele...
Toote spetsifikatsioon:
Seaüksuste valgustus
| Nimi | Seaüksuste valgustus |
| Suurus | 300/600/900/1200/1500 mm |
| Võimsus | 10W-25W |
| Alus | R17D / FA8 / G13 |
| Pinge | DC 12V 36V 48V või 85-265V |
| luumen | 120-160LM/W |
| Kiip | SMD2835 |
| Materjalid | Alu. pluss arvuti/plastik/klaas |
| RA/PF | RA90/PF0.9 |
| Garantii | 5 aastat garantiid |
Hooajalisus ja tootlikkus
Sea sigimisedu võib olla hooajaliselt mõjutatud, suvekuudel väheneb sigimine; Selle peamine põhjus on seotud temperatuuriga.
Päevapikkuse reguleerimine seaüksustes võib mõjutada paljunemiskäitumist ja edukust. Kuid valgustus mängib selles teemas vaid väikest osa, tegelik mõju tuleneb isaliini tunnustest.
Muud olulised hooajalisuse mõjud:
Päeva pikkuse suurenemine (15–18 tundi) suurendab põrsaste imetamist
Päeva pikkuse suurenemine suurendab kasvatajate/viimistlejate toidutarbimist
24- tundi valgust võib tõsta stressitaset ja häiriv käitumine võib vähendada produktiivsust (eriti noorte sigade puhul).
Heaolu
24-tunnine valgus võib tõsta sigade stressitaset. Hele heledus võib põhjustada ka silmakahjustusi ja kaalulangust. Lisaks nendele probleemidele mõjutavad valgustegurid sigade käitumist üldiselt väga vähe ja nad on kunstliku valgustusrežiimiga väga tolerantsed/kohanduvad.



Testi tulemused:

Kuum tags: seaüksuste valgustus, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov











