Tooted
Seamajade valgustussüsteemid
• tervemad, aktiivsemad hobused
• rohkem võimalusi paremaks visuaalseks kontaktiks
• parem viljakus
• õhem talvejope
• siseratsutamise areenidel ei esine 'kergeid ringe'
Sealaudade valgustussüsteemid
Toote omadused:
1) Võimsus: 10-25W
2) Suurus: 60cm, 120cm, 150cm
3) Sisendpinge: AC85-265V,DC12V DC24V
4) värvitemperatuur: 3000K, 4000K, 5000K, 6000K
5) valgusvoog:120-160LM/W
6) Toru materjalid: alumiiniumist korpus ja arvuti kate,
7) PF>0.90
8) CRI 90
9) IP65 veekindel
10) Hämardatav IC: 0-10V või TRIAC hämardatav on valikuline
11) Kasutusalad: linnufarmi valgustus, põllumajandusloomade tuled, sigade tuled,LED-valgustid piimalehmade lautadele...
Toote spetsifikatsioon:
| Nimi | Sealaudade valgustussüsteemid |
| Suurus | 300/600/900/1200/1500 mm |
| Võimsus | 10W-25W |
| Alus | R17D / FA8 / G13 |
| Pinge | DC 12V 36V 48V või 85-265V |
| luumen | 120-160LM/W |
| Kiip | SMD2835 |
| Materjalid | Alu. pluss arvuti/plastik/klaas |
| RA/PF | RA90/PF0.9 |
| Garantii | 5 aastat garantiid |
Sealaudade valgustussüsteemid
Suurendage kasvatajate/viimistlejate heaolu ja mugavust
Juhtimine on võtmeelement, mis ühendab endas geneetika, rajatised ja toitumise, et saavutada sigade maksimaalne jõudlus. Iga kaubandusliku lasteaiaprogrammi lõppeesmärk peaks olema jõudluse maksimeerimine kasvu ja söödatõhususe osas ning samal ajal suremusest ja haigestumusest tulenevate kadude minimeerimine. Nende eesmärkide saavutamiseks tuleb enne võõrutatud sigade kohaletoomist korralikult ette valmistada keskkonnakontrolli üksused ja seadmed. Kui sead saabuvad, peavad nad leidma koha, mis on puhas, soe, tuuletõmbuseta ja hästi valgustatud.
Sobiv valgustuskliima stimuleerib võõrutamisjärgselt kiiremat söödatarbimist, aidates kaasa tervetele kasvatajatele optimaalse sööda konversioonimääraga.



Testi tulemused:

Kuum tags: valgustussüsteemid sealaudadele, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta näidis









