Tooted
12W RGBW LED seinapesuri pulmapeo jaoks
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. on üks parimaid Hiinas pulmapidudeks mõeldud 12w rgbw led seinapesuri baaride tootjaid ja tarnijaid. Tere tulemast ostma siin müüdavaid vastupidavaid tooteid ja hankima meie tehasest hinnakirja. Kõik kohandatud tooted on kõrge kvaliteediga ja konkurentsivõimelise hinnaga.
Funktsioon:
1. 12W RGBW LED seinapesuri baar on ideaalne varustus mis tahes pulmapeopaiga valgustuse suurendamiseks värvilise ja dünaamilise välimusega.
2. Selle seinapesuriba voolujooneline ja kaasaegne disain võlub kindlasti külastajaid ja loob õhkkonna, mis jääb kauaks meelde.
3. Teie valitud LED-valgusti võib lihtsalt teie erilise sündmuse atmosfääri parandada, kuna sellel on lai valik värvivalikuid ja heleduse taseme muutmise võimalus.
Spetsifikatsioon:
| Suurus | 100cm 120cm |
| Võimsus | 24W 36W 40W 70W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Töötemperatuur (C) | -20~ 50 |
| Tööaeg (tund) | 50000 |
| IP reiting | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Toote nimi | LED seinapesuri valgusti |
| Sisendpinge | DC 24V /AC85-265V |
| CCT | RGBW, 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Kontrolli | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP klass | IP65 välistingimustes |
| Materjal | Surve{0}}valatud alumiinium |
| Mõõtmed | L250/ 500/1000*L27*K48mm |
| Kontrolli | Romote kontroller |
üksikasjalikud pildid:




kasutamine:


meie kohta:


Pakkimine ja kohaletoimetamine:

Kuum tags: 12w rgbw led seinapesuri baar pulmapeoks, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov












