Tooted
24V arhitektuurne hoone fassaadiriba seinapesuri valgus
1.Super Bright ja energiasäästlik
2. Sellel väliribal Wall Washer Light on karastatud klaasist kate ja kvaliteetne alumiiniumkorpus, mis tagab erakordse korrosiooni- ja oksüdatsioonikindluse, säilitades samal ajal LED-turvatulede stabiilsuse pikema aja jooksul.

Toote funktsioon
1.Super Bright ja energiasäästlik
2. Sellel väliribal Wall Washer Light on karastatud klaasist kate ja kvaliteetne alumiiniumkorpus, mis tagab erakordse korrosiooni- ja oksüdatsioonikindluse, säilitades samal ajal LED-turvatulede stabiilsuse pikema aja jooksul.
3. See välibaar peab vastu ilmastikule, vihmale või lumele, tänu välituledele IP65, veekindlale sertifikaadile. Öösest hommikuni, isegi niisketes väliruumides või vihma käes, on regulaarne töö siiski võimalik.
PARAMEETRID
| Võimsus | 18W |
| Valgusallikas | OSRAM LED |
| Sisendpinge | DC24V |
| Värv | 2200-6000K, RGB, RGBW |
| Objektiivi kraad | 10 * 30 kraadi / 10 * 45 kraadi / 10 * 60 kraadi |
| IP reiting | IP 65 |
| Suurus | L1000* L41* K26mm |
| Materjal | Alumiinium |
PILDI EKRAAN
Rohkem pilte:


KKK-d
Q1. Aga tarneaeg?
V: See sõltub kogusest. Üldiselt kulub meil pärast sissemakse tasumist umbes 15 päeva
lõpetage tellimus. (välja arvatud kohandatud tooted)
Q2. Kas teil on LED-tulede tellimuse jaoks MOQ-piirang?
V: Madal MOQ, proovide kontrollimiseks on saadaval 1 tk.
Q3. Kas nõustute OEM-i või ODM-iga? Kas saate aidata meil logoga värvikasti teha?
V: Jah, tere tulemast, me saame teie heaks teha.
Q4. Kas on OK printida oma logo LED-tule tootele?
V: Jah. Palun teavitage meid enne tootmist ametlikult ja kinnitage kujundus esmalt meie proovi põhjal
Kuum tags: 24v arhitektuurne hoone fassaadi baari seinapesuri valgus, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta näidis










