Tooted
Taimekasvatusvalgus
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. on Hiinas üks parimaid taimekasvatusvalgustite tootjaid ja tarnijaid. Tere tulemast ostma siin müüdavaid vastupidavaid tooteid ja hankima meie tehasest hinnakirja. Kõik kohandatud tooted on kõrge kvaliteediga ja konkurentsivõimelise hinnaga.
Funktsioon:
1. Meie taimekasvatusvalgusti valgustugevust saab reguleerida, võimaldades teil pakkuda taimede arenguks ideaalses koguses valgust vastavalt nende konkreetsetele vajadustele.
2. Meie pakutava taimekasvatusvalgusti disain on ühtaegu kaasaegne ja elegantne, mis muudab selle suurepäraseks lisandiks igasse siseruumides asuvasse aiakeskkonda.
3. Meie taimekasvatusvalgusti, mis kasutab keskkonnasõbralikku LED-tehnoloogiat, aitab säästa raha elektriarvetelt, soodustades samal ajal tervete taimede arengut.
Spetsifikatsioon:
| Võimsus | 5W /6W/9W/10W/30W/33W/36W/40W |
| Suurus | 30cm 60cm 120cm 150cm |
| Sisendpinge | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Täielik spekter |
| CRI | >80 |
| Valgusefektiivsus | 140lm/w 160lm/w |
| Kiirnurk | 180 kraadi |
| Veekindel | 1 IP65 |
|
Eluiga |
50000 |
| Garantii | 5 aastat |
Üksikasjalikud pildid:



kasutamine:



Meie kohta:


Pakkimine ja kohaletoimetamine:

Kuum tags: taimekasvatusvalgusti, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müügiks, laos, tasuta proov












