Tooted
Led Grow Light E27 täisspektriga alumiinium
1. Võtke kasutusele 209 tk 2865SMD LED-kiibid-Punane 190+Sinine 75+valge 15+soe valge 10; Milline purk tagab kõige tõhusama valguse lainepikkuse ja sobib taimede kasvu kõikides etappides.
2.LED taimepirn 1500LM ereda, kuid mitte pimeda ja kunagi ei kahjusta silmi ega taimi, on laia 160-kraadise valgustusega, valgus neeldub täielikult taimedesse.
3. Tegelik energiatarve on umbes 20W. See on energiasäästlik ja keskkonnasõbralik.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. on Hiinas üks parimaid LED kasvava valguse e27 täisspektriga alumiiniumi tootjaid ja tarnijaid. Tere tulemast ostma siin müüdavaid vastupidavaid tooteid ja hankima meie tehasest hinnakirja. Kõik kohandatud tooted on kõrge kvaliteediga ja konkurentsivõimelise hinnaga.
-
Toote tutvustus

- Omadused:
1. Võtke kasutusele 209 tk 2865SMD LED-kiibid-Punane 190+Sinine 75+valge 15+soe valge 10; Milline purk tagab kõige tõhusama valguse lainepikkuse ja sobib taimede kasvu kõikides etappides.
2.LED taimepirn 1500LM ereda, kuid mitte pimeda ja kunagi ei kahjusta silmi ega taimi, on laia 160-kraadise valgustusega, valgus neeldub täielikult taimedesse.
3. Tegelik energiatarve on umbes 20W. See on energiasäästlik ja keskkonnasõbralik.
- Spetsifikatsioon:
| Liidese lambihoidja | E27 |
| Tegelik võimsus | 20W |
| Toote suurus | 200mm * 90mm |
| Sisendpinge | 100-240V |
| Netokaal | 130g |
| Valgusallikas | SMD-2835/3030 |
| Valgusefekt | 150lm/W ±5% |
| Valgusvoog | 3000lm |
| PAR (W/m2) | 1.4739E |
| PPFD | 140 umol/m2·S |
| IKV | 2,2 umol/s/W |
-
Üksikasjalikud pildid:

- Kasutamine:

- Meie kohta:


Pakkimine ja kohaletoimetamine:

Kuum tags: led grow light e27 täisspektriga alumiinium, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov










