Tooted
Led-ribavalgustid jahedamate uste jaoks
1. Ohutu IP65 veekindel lambitoru, mida kasutatakse spetsiaalselt külmkapis, sügavkülmas, külmkapis.
2. Saadaval on erinevad suurused: 300mm, 600mm, 900mm, 1200mm, 1500mm.
3. LED külmiku lampide tarvikud on komplektsed, neid on lihtne paigaldada.
led ribavalgustid jahedamate uste jaoks

Funktsioonid:
kaubanduslike sügavkülmikute led tuled
1. Ohutu IP65 veekindel lambitoru, mida kasutatakse spetsiaalselt külmkapis, sügavkülmas, külmkapis
2. Saadaval on erinevad suurused: 300mm, 600mm, 900mm, 1200mm, 1500mm.
3. Saadaval on toidu väljapaneku versioonid
4. Soovi korral on saadaval erinevad konfiguratsioonid.
Toote spetsifikatsioon:
| tootenimi | led ribavalgustid jahedamate uste jaoks |
| Võimsus | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Pikkus | 300 mm / 600 mm / 900 mm / 1200 mm / 1500 mm |
| Tõhusus | 160Lm/W |
| Pinnatöötlus | Piimjas / läbipaistev |
| Sisendpinge (V) | AC 85-265V, DC12 DC24V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| IP reiting | 65 |
| Tööaeg (tund) | 30000 |
| Garantii | 5 aastat |
Rohkem detaile:





- Teenindus
KLIENDI NÕUDED
Spetsiaalselt teie valgustusvajadustele vastavate toodetega pakume teile kindlasti optimaalse lahenduse. Meie meeskond lõi kõige tõhusama ja täiustatud disaini, kasutades uusimaid tehnoloogiaid. Aitame teid hea meelega meie valgustustehnoloogia integreerimisel teie toodetesse/projektidesse.
NÄIDID JA PROTOTÜÜPID
Pakume teie valgustuslahenduse kavandeid ja prototüüpe. Tootmine toimub alles pärast proovi või prototüübi kinnitamist.
PROTSESSI JÄLGIMINE
Oma Saksamaal ja Aasias asuvate tootmisüksustega saame oma tooteid ise kujundada ja toota. Selle tulemusena suudame säilitada oma toodete erakordse kvaliteedi konkurentsivõimelise hinnaga --, tagades klientide maksimaalse rahulolu .
LADUSTAMINE
B eeliseks on suurepärane tarnijate valik, mis aitab kaasa kiiretele otsuste tegemisele ja kiiretele tarneaegadele. Me hoolitseme toote hankimise ja tarnijate valiku eest, et saaksite keskenduda oma põhipädevustele.
Kuum tags: led ribavalgustid jahedamate uste jaoks, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov










