Tooted
Led tuli sügavkülmiku jaoks
2. Äärmiselt energiasäästlik
3. Lihtne paigaldada, remontida ja hooldada
4. Pikk eluiga: 30000 tundi
LED tuli sügavkülmikule

Funktsioonid:
LED tuli sügavkülmikule
1. Madala temperatuuritaluvus
2. Äärmiselt energiasäästlik
3. Lihtne paigaldada, remontida ja hooldada
4. Pikk eluiga: 30000 tundi
Toote spetsifikatsioon:
| tootenimi | LED tuli sügavkülmikule |
| Võimsus | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Pikkus | 300 mm / 600 mm / 900 mm / 1200 mm / 1500 mm |
| Tõhusus | 160Lm/W |
| Pinnatöötlus | Piimjas / läbipaistev |
| Sisendpinge (V) | AC 85-265V |
| PENSIONIFONDID | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| IP reiting | 65 |
| Tööaeg (tund) | 30000 |
| Garantii | 5 aastat |
Rohkem detaile:





KKK:
Q1. Kas mul on tellimuse näidis?
V: Jah, me tervitame proovitellimust kvaliteedi testimiseks ja kontrollimiseks. Segaproovid on vastuvõetavad.
Q2. Aga tarneaeg?
V: Näidis vajab 3-5 päeva, masstootmise aeg 1-2 nädalat, et tellimuse kogus ületaks
Q3. Tarneaeg ja -viisid?
V: Tavaliselt tarnime DHLi, UPSi, FedExi või TNT kaudu. Tavaliselt kulub kohalejõudmiseks 3-5 päeva. Lennu- ja meretransport on samuti valikuline.
Q4. Kas ma saan tulesid otse kasutada?
V: Ei, palun andke meile teada oma nõuded või taotlus, me pakume teile kõige sobivama.
Kuum tags: LED valgus sügavkülmiku jaoks, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müügiks, laos, tasuta proov










