Tooted
Led sügavkülmiku valgusriba
2. Ei tekita kahjulikku UV- ega IR-kiirgust
3. Lihtne paigaldus
4. 30000 tundi teenindusaega, 5-aastane garantii
led sügavkülmiku valgusriba

Funktsioonid:
led sügavkülmiku valgusriba
1. Kasutatakse külmikus, sügavkülmas, külmkambris
2. Ei tekita kahjulikku UV- ega IR-kiirgust
3. Lihtne paigaldus
4. 30000 tundi teenindusaega, 5-aastane garantii
5. Pakkuge OEM- ja ODM-teenust
Toote spetsifikatsioon:
| tootenimi | led sügavkülmiku valgusriba |
| Võimsus | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Pikkus | 300 mm / 600 mm / 900 mm / 1200 mm / 1500 mm |
| Tõhusus | 160Lm/W |
| Pinnatöötlus | Piimjas / läbipaistev |
| Sisendpinge (V) | AC 85-265V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| IP reiting | 65 |
| Tööaeg (tund) | 30000 |
| Garantii | 5 aastat |
Rohkem detaile:





KKK:
K: Kas mul on LED-sügavkülmiku valgusriba näidistellimus?
V: Jah, me tervitame proovitellimust kvaliteedi testimiseks ja kontrollimiseks. Segaproovid on vastuvõetavad.
K: Kuidas te kaupa saadate ja kui kaua selle kohalejõudmine aega võtab?
V: Tavaliselt tarnime DHLi, UPSi, FedExi või TNT kaudu. Tavaliselt kulub kohalejõudmiseks 3-5 päeva. Lennu- ja meretransport on samuti valikuline.
K: Kas on OK printida oma logo LED-tule tootele?
V: Jah. Palun teavitage meid enne tootmist ametlikult ja kinnitage kujundus esmalt meie proovi põhjal.
K: Kas pakute toodetele garantiid?
V: Jah, pakume oma toodetele 5-aastast garantiid.
Kuum tags: led sügavkülmiku valgusriba, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müügiks, laos, tasuta proov










