Tooted
6W desinfitseeriv UV-lamp
Tõhus ja keskkonnasõbralik desinfitseerimine ilma kemikaalideta
Osoonivaba
Madal elavhõbedasisaldus
Lai lainepikkuste vahemik
Pikk kasutusiga tänu spetsiaalsele kattele (kuni 10,000 h)
Küsi pakkumist
Toote tutvustus

Atribuut
| tootenimi | UVC steriliseerimislamp T5-6W |
| Võimsus | 6W |
| Materjal | PC |
| Sisend volt | 100-265V |
| Värv | Selge |
| Alus | G5 |
| Pakkimine | Neutraalne kast pluss kleebis |
| Suurus | 15 × 212 mm |
| Päritolu | Hiina |
| Kaubamärk | OEM/ODM |
| Sertifitseerimine | CE EMC LVD ROHS |
Pildid Näita











Kuum tags: 6w desinfitseeriv UV-lamp, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov
Paari:
8 W UV steriliseerimistorud
Järgmise:
Desinfitseerimine UV-C Led T8 toru
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni










