Tooted
395nm UV-C musta valgusega toru sääselõks
Ühendage ja mängige mis tahes fluorestseeruva T8 valgustiga
Laialdased kohaldatavad stsenaariumid
Tugevad musta valgusefektid
Ökonoomne alternatiiv kulukatele LED-valgustitele
KASUTAGE AINULT T8 INSTANT-STARTERIS
Küsi pakkumist
Toote tutvustus

Kirjeldus
100 protsenti tõhususe paranemist (368 nm juures)
Toimib kauem ja paremini kogu putukahooaja jooksul
Sama kuju, konstruktsiooni- ja elektriomadused ning juhtahelad nagu standardsetel T12, T8 või T5 torudel
Erinevad tehnilised rakendused
Atribuut
| Atribuut | Väärtus |
| Võimsus | 20 W |
| Lambi alus | G13 |
| Lambi kuju | Torukujuline |
| Pikkus | 589,8 mm |
| Läbimõõt | 38 mm |
| Tipplainepikkus | 395 nm juures |
| Elutunnid | 10000h |
Pildid Näita












Kuum tags: 395nm uv-c must valgustoru sääselõks, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov
Järgmise:
Must valgus toru sääsk tapja
Küsi pakkumist










