Tooted

12-voldine RV sisevalgusti
Alumiiniumist korpus. Akrüülklaas
Saadaval igas pikkuses
Töötemperatuur: -40 kraadi kuni pluss 50 kraadi
Puudutage puutelülitit
vCE.RoHS heaks kiidetud
Küsi pakkumist
Toote tutvustus

Funktsioonid:
- Alumiiniumist korpus. Akrüülklaas
- Saadaval igas pikkuses
- Töötemperatuur: -40 kraadi kuni pluss 50 kraadi
- Puudutage puutelülitit
- CE.RoHS heaks kiidetud
Toote spetsifikatsioon:
| tootenimi | RV sisevalgusti |
| Pinge / vatt | DC12V 8W |
| Suurus | L300* L76 *K 8 mm |
| Hele värv | 3000K/4000K/6000K |
| Lüliti | sisse/välja ja puutetundlik hämarduslüliti |
| Materjal | Alumiinium |
| Garantii | 3-5Aastaid |
| Paigaldamine | pindkinnitus kruvi või 3M teibiga |
| Märksõna | Haagissuvilate LED-valgustid interjööri 12V, Haagiselamute reisihaagiste osad |
| Tunnusjoon | Mootormaja reisivalgus |
Rohkem pilte



Rakendused:

KKK-d
Q1. Kas mul on LED-valgusti näidistellimus?
V: Jah, kvaliteedi testimise ja kontrollimise näidistellimus on teretulnud. Segaproovid on vastuvõetavad.
Q2. Aga tarneaeg?
V: Üldiselt vajab proov 3-5 päeva, masstootmise aeg 15 tööpäeva. Kõik sõltub teie tellimuse kogusest.
Q3. Kas teil on LED-tulede tellimisel MOQ-piirang?
V: Trail tellimustele ei ole piiranguid.
Kuum tags: 12-voldine rv sisevalgusti, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov
Paari:
RV LED kuppel laevalgusti
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni

