Tooted

Triac hämardatav T10 LED-toruvalgusti
* Täielikult vee- ja tolmukindel.
* Tugev sitke struktuur – täielikult elektriliselt pestav ja korrosioonivastane.
* Üle 70% kokkuhoid võrreldes fluorestsentsliitmikega – madalamad jooksvad kulud.
* Väga pikk eluiga kuni 50 000 tundi.
Küsi pakkumist
Toote tutvustus

Toote omadused
* Täielikult vee- ja tolmukindel.
* Tugev sitke struktuur – täielikult elektriliselt pestav ja korrosioonivastane.
* Üle 70% kokkuhoid võrreldes fluorestsentsliitmikega – madalamad jooksvad kulud.
* Väga pikk eluiga kuni 50 000 tundi.
* Tuleoht puudub / madalamad kindlustuskulud – LED püsib alati madalal temperatuuril
* Ühendatav ja seeriana ühendatav.
* Triac/0-10v hämardatav.
| Võimsus | 16W |
| Pinge | 85-265V |
| Tõhusus | 100lm/W |
| Luumenid | 1600lm |
| CCT | 2700K/4000K/5700K/6500K |
| CRI | >80 |
| Töötemperatuur | (-40 kraadi -50 kraadi) |
| IP määr | IP67 |
| Materjal | Läbipaistev arvutikate / jäätunud kate on valikuline + IP67 isase ja naise veekindel pistik |
| Juht | Hämardatava sisemise draiveriga / valikuline mittehämardatav draiver |
| Mõõtmed | 1,2M*D32mm |
| Pakendi suurus | 143 * 30 * 26 cm |
| G.W | 14,1KG/25tk |
Rohkem detaile



Rakendus
Tehas, haigla, autopesula, külmkapp, sügavkülmik, linnumaja ja nii edasi.



Kuum tags: triac hämardatav t10 led toruvalgusti, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov
Järgmise:
LED T5 aretusvalgusti
Küsi pakkumist







