Tooted
T6/ T5 linnuliha valgustus LED koduvalgusti 10W 48V
1. Koosneb punasest, sinisest ja rohelisest värvist, sobib hästi kanade kasvuks.
2. Punane värv: stimuleerib suguküpsust ja munade tootmist.
3. Sinine ja punane värv: hoia kanad rahulikumana, väldib nokitsemiskahjustusi, soodustab müofiberi kasvu ja parandab sööda muundamist.
Saadaval on 4,2835 SMD LED, 160-180lm/w, LM80.
5. Simuleerige kanade päikesevalgust.
6.CRI>95
T6/ T5 linnuliha valgustus LED koduvalgusti 10W 48V

Broileri- ja tuvivalgustus täisspektri LED-idega
Tootekirjeldus
T6 Puurikana valgus Veekindel IP67 Tase
1) Täielik arvuti toru veekindla aluse jaoks
2) Puhas PC/94V-0. Ei tuhmu; Ei purune; Antinõrk alus.
3) Pistik: nailon pluss NBR tihendi jaoks, CE, IP67 tase
4) Veekindel otsakate/94V-0 ei tuhmu; Antinõrk alus.
| Tootenimi | puurid kana LED lamp |
| Tellimuse nr. | HT-T6DC06W18FB/B (2600K) |
| Võimsus | 4-6W |
| Votalge | 48 V alalisvoolu, virvendusvaba 0Hz |
| Väline draiver |
Töötage HT-PSD120WCC-ga, hämardatav 120W |
| Mõõtmed |
T6 toru, OD18mm, Pikkus 1200mm/1500mm/1800mm |
| Värv | 2600-2800K |
| Kaas | Läbipaistev |
| Kiirnurk | 180 kraadi |
| Sertifitseerimine | CE, ROHS, IP67, ETL |
| Garantii | 5 aastat |
Rohkem detaile


Rakendus

Benwei pakub terviklikku valgustuslahendustLinnufarm ja Seafarm, samuti Seenemaja.Nüüd on Benweist saanud LED-karjakasvatuse ekspert ja temast on saanud ka üks suuremaid müüjaid loomakasvatustulede turul.
Oleme peamised valgustite tarnijad kogu maailmas.
KKK
1.Kas LED-valgustus on kodulindudele kasulik?
Kuna need on energiatõhusad, täisspektriga ja kauakestvad, kasutatakse valgusdioodiga (LED) lambipirne kanadega üha sagedamini kõikjal maailmas.
2.Milline valgustus sobib kanadele ideaalselt?
Lihtne tagahoovimaja vajab üheksavatist kompaktluminofoorlampi. Lühemate talvepäevade jooksul suureneb munatootmine, kui ühendate lambi taimeriga ja lülitate selle sisse piisavalt vara hommikul, et lindudele oleks 15 tundi päikest.
3.Kas LED-tulesid saab kasutada kanamunade koorumiseks?
Võrreldes TUME tibudega oli LED-valgusega kokku puutunud broilerimunadel suurem koorutavus (90,12 protsenti, P=0,03) ja suurem defektideta tibude osakaal (86,12 protsenti, P{). {7}}.04) luugi juures. Väljakasvamise 14-päeva jooksul ilmnes ravide vahel erinevusi.
Kuum tags: t6/ t5 linnuliha valgustus led linnuliha valgus 10w 48v, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov











