Tooted
T12 sinine LED-valgusti kodulindudele
1. Energiasäästlik: meie sinised LED-linnuvalgustid kasutavad palju vähem energiat kui traditsioonilised hõõglambid, mis võib aidata energiakulusid vähendada.
2. Rahustav toime: meie tulede sinisel toonil on kanadele rahustav toime, mis võib vähendada stressi ja parandada üldist tervist.
Küsi pakkumist
Toote tutvustus

Sinine valgus võimaldab kanadel kiiret kaalutõusu ja varajase valmimise. Ühendades selle LED-i eelistega, on meie 28 W Blue Light Tube suurepärane valik igasse linnukasvatushoonesse. Mõned muud eelised hõlmavad järgmist: suurenenud munade toodang ja kvaliteet, pikem reproduktiiviga, samuti madalamad valguskulud.
Toote omadused
- IP67
- Pikkus: 5 jalga
- 28 vatti
- T12 LED
- Hämardatav, 0-100%
| Võimsus | 28W 30W |
| Suurus | 150 cm |
| Värvitemperatuur (CCT) | Sinine |
| Värviedastuse indeks (Ra) | >90 |
| PENSIONIFONDID | >0.90 |
| Kiirnurk | 180 kraadi |
| Veekindel | IP65 IP67 |
| Materjal | Alumiinium Body+ PC kate |
| Sisendpinge (V) | Triac-hämardatav 220V AC või 110V AC, 0-10V Hämardatav AC85-265V |
| Eluiga (tunnid) | 50000 |
| Garantii | 5 aastat |
| Led kiip | Epistar 2835 |
| Tunnusjoon |
virvendusvaba |
Rohkem detaile



|
Paketi teave |
||||
|
Võimsus |
Kasti suurus |
N.W |
Karbi suurus |
G.W |
|
1.2m-25W |
1320x42x42mm/tk |
0,65 kg |
1340x230x275cm/30tk |
21 kg |
|
1.5m-30W |
1620x42x42mm/tk |
0,85 kg |
1640x230x275cm/30tk |
23,5 kg |
Rakendus



Kuum tags: t12 sinine LED-valgusti kodulindudele, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov
Järgmise:
Sinised Led linnutuled
Küsi pakkumist










