Tooted
Lambipirn Chicken Coopis
Spetsiifiline linnuliha LED-valgustus avaldab loomade kasvule suurt mõju. See mitte ainult ei vähenda valgusti maksumust, vaid reguleerib ka munade ainevahetuse kiirust ja pikendab paljunemisiga.
Uuringud näitavad, et bule-roheline valgus stimuleerib kanade kasvu, samas kui oranžikaspunane stimuleerib paljunemist. Punakas-oranž valgus peaks olema paljunemistõhus, samas kui roheline tuli peaks olema kasvu jaoks parem.
Oluline on valida oma keskkonnale ja lindudele sobiv värv.
lambipirn kanakojas
Toote omadused:
Spetsiifiline linnuliha LED-valgustus avaldab loomade kasvule suurt mõju. See mitte ainult ei vähenda valgusti maksumust, vaid reguleerib ka munade ainevahetuse kiirust ja pikendab paljunemisiga.
Uuringud näitavad, et bule-roheline valgus stimuleerib kanade kasvu, samas kui oranžikaspunane stimuleerib paljunemist.
Punakas-oranž tuli peaks olema paljunemistõhusam, samas kui bule-roheline tuli peaks olema kasvu jaoks parem.
Oluline on valida oma keskkonnale ja lindudele sobiv värv.
Toote spetsifikatsioon:
| Mudel | lambipirn kanakojas |
| Suurus | 300/600/900/1200/1500 mm |
| Võimsus | 9W 18W 22W 36W 48W 72W |
| Alus | R17D / FA8 / G13 |
| Pinge | 12V DC või 85-265V |
| luumen | 100LM/W |
| Kiip | SMD2835 |
| Materjalid | Alu. pluss arvuti/plastik/klaas |
| RA/PF | RA80/PF0.9 |
| Garantii | 5 aastat garantiid |
Kanakoja lambipirni toote üksikasjad:



Testi tulemused:

Meie ettevõte:
Tööstusliku ja kaubandusliku LED-valgustite tarnija
Tänapäeval on Benwei tooteid, sealhulgas LED-kõrgvalgustid, LED-liinevalgustid, LED-torud, LED-valgustid, LED-tänavavalgustid, LED-tuled, tööstuslikud LED-valgustid ja nii edasi müüdud kogu maailmas, näiteks USA-s, Kanadas, Austraalias, Hollandis. , Norra, Saksamaa, Inglismaa, Tai, Brasiilia, Lõuna-Aafrika jne.
Kliendid üle kogu maailma räägivad Benwei LED-toodetest ja professionaalsest teenindusest väga hästi. Eesrindliku tehnoloogia, innovatsiooniteadvuse ja küpsete tootmisliinidega on Benwei eesmärk olla kõige usaldusväärsem LED-valgustite tarnija maailmas.
Terviklik teenindus
Benwei pakub oma klientidele SKD & OEM & ODM teenust ja professionaalseid valgustuslahendusi.
Teie nõudmiste ja päringute jaoks on saadaval 24 tundi.
Kõik Benwei töötajad pakuvad teile professionaalset ja kogu südamest teenust.
Teie rahuldav on meie eesmärk
Kuum tags: lambipirn kanakojas, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov











