Tooted
Lambipirn Chicken Brooderile
Spetsiifiline linnuliha LED-valgustus avaldab loomade kasvule suurt mõju. See mitte ainult ei vähenda valgusti maksumust, vaid reguleerib ka munade ainevahetuse kiirust ja pikendab paljunemisiga.
Uuringud näitavad, et bule-roheline valgus stimuleerib kanade kasvu, samas kui oranžikaspunane stimuleerib paljunemist. Punakas-oranž valgus peaks olema paljunemistõhus, samas kui roheline tuli peaks olema kasvu jaoks parem.
Oluline on valida oma keskkonnale ja lindudele sobiv värv.
lambipirn kanahaudmesse
Toote omadused:
Spetsiifiline linnuliha LED-valgustus avaldab loomade kasvule suurt mõju. See mitte ainult ei vähenda valgusti maksumust, vaid reguleerib ka munade ainevahetuse kiirust ja pikendab paljunemisiga.
Uuringud näitavad, et bule-roheline valgus stimuleerib kanade kasvu, samas kui oranžikaspunane stimuleerib paljunemist.
Punakas-oranž tuli peaks olema paljunemistõhusam, samas kui bule-roheline tuli peaks olema kasvu jaoks parem.
Oluline on valida oma keskkonnale ja lindudele sobiv värv.
Toote spetsifikatsioon:
| Mudel | põllumajandusloomade tuled |
| Suurus | 300/600/900/1200/1500 mm |
| Võimsus | 9W 18W 22W 36W 48W 72W |
| Alus | R17D / FA8 / G13 |
| Pinge | 12V DC või 85-265V |
| luumen | 100LM/W |
| Kiip | SMD2835 |
| Materjalid | Alu. pluss arvuti/plastik/klaas |
| RA/PF | RA80/PF0.9 |
| Garantii | 5 aastat garantiid |
Kanakoja lambipirni toote üksikasjad:



Testi tulemused:

Meie ettevõte:
Keeruline tehnoloogia
Benwei omab küpseid LED-tootmisliine, mis on varustatud integreeriva sfääri, vananemisraamide, pingetaluvuse testeri, lasermarkeri, digitaalse võimsusmõõturi, isolatsioonitakistuse testeriga jne.
BBT uurimis- ja arendusmeeskond on pärit USA-st, Kanadast, Hollandist, Saksamaalt ja Hiinast. Kõigil neil on LED-valdkonnas vähemalt 5-aastane kogemus.
Usaldusväärne kvaliteet
Meanwelli draiverit/Inventronicu draiverit, Cree, LumisLEDi ja Bridgeluxi LED-i ja BBT patenteeritud soojuse hajutamist rakendatakse meie LED-tuledes vastavalt teie konkreetsetele soovidele. QC meeskond kontrollib kogu tootmist.
Benwei LED-tuled vastavad erinevate sertifikaatide nõuetele, nagu ETL, UL, TUV, SAA, DLC, CE, RoHS, LM79 jne. Meil on ETL, DLC, CE ja RoHS akrediteering.
Kuum tags: lambipirn kanalihale, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov











