Tooted
Led-tuled kanamajadele
Spetsiifiline linnuliha LED-valgustus avaldab loomade kasvule suurt mõju. See mitte ainult ei vähenda valgusti maksumust, vaid reguleerib ka munade ainevahetuse kiirust ja pikendab paljunemisiga.
Uuringud näitavad, et bule-roheline valgus stimuleerib kanade kasvu, samas kui oranžikaspunane stimuleerib paljunemist. Punakas-oranž valgus peaks olema paljunemistõhus, samas kui roheline tuli peaks olema kasvu jaoks parem.
Oluline on valida oma keskkonnale ja lindudele sobiv värv.
Küsi pakkumist
Toote tutvustus
kanamajade led-tuled
Toote üksikasjad:
--kihimuna kanamaja 8 jala pikkune LED-toru valgusti, hämardatav linnuliha LED-valgusti
--Veekindel LED-toruvalgusti silikoonrõngaga täisarvutitorus. Vastupidav teatud puhastuskemikaalidele
--Dimmitavad LED-pirnid 0-10V või TRIAC hämardatavad
Toote spetsifikatsioon:
| Mudel | broileri led tuli |
| Suurus | 300/600/900/1200/1500 mm |
| Võimsus | 9W 18W 22W 36W 48W 72W |
| Alus | R17D / FA8 / G13 |
| Pinge | 12V DC või 85-265V |
| luumen | 100LM/W |
| Kiip | SMD2835 |
| Materjalid | Alu. pluss arvuti/plastik/klaas |
| RA/PF | RA80/PF0.9 |
| Garantii | 5 aastat garantiid |
Kanamajade LED-tulede tooteandmed:
Täisspektriga LED toruvalgusti
1) Hämardatav IC: hämardatav heledus alates 0,5 protsenti -100 protsenti
2) Traic hämardatav virvendusvaba 0Hz
3) MAX võimsus on 35 W
4) SAA, CE, ROHS



Testi tulemused:

Kuum tags: LED-tuled kanamajadele, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müügiks, laos, tasuta näidis
Paari:
Linnumaja valgustussüsteemid
Järgmise:
Broiler Led Light Flicker Free CRI 95
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni











