Tooted
Kari kodulindude valgus
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. on Hiinas üks parimaid kodulindude valgustite tootjaid ja tarnijaid. Tere tulemast ostma siin müüdavaid vastupidavaid tooteid ja hankima meie tehasest hinnakirja. Kõik kohandatud tooted on kõrge kvaliteediga ja konkurentsivõimelise hinnaga.
omadus:
- Herd Poultry Lamp on tipptasemel-valgustuslahendus, mis tagab kodulindude tervise ja arengu ilma nende elukvaliteeti kahjustamata.
- Selle toote eesmärk on tõsta linnukasvatuse tootlikkust ja tõhusust, pakkudes arengu eri etappides sobivas koguses valgust.
- Põllumajandustootjad, kes kasutavad Herd Poultry Lampi, võivad eeldada, et linnud on tervemad ja õnnelikumad, mille tulemuseks on lõpuks toodangu suurenemine.
Spetsifikatsioon:
| Võimsus | 9W 18W 23W |
| Suurus | 60cm 120cm 150cm |
| Värvitemperatuur (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Valgusefektiivsus (LM/W) | 140LM/W |
| Värviedastuse indeks (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Kiirnurk | 180 kraadi |
| Veekindel | IP67 |
| Materjal | Alumiinium Body+ PC kate |
| Sisendpinge (V) | 85-265V AC |
| Hämardatav | Triac hämardatav ja 0-10V hämardatav |
| Eluiga (tunnid) | 50000 |
| Garantii | 5 aastat |
| Led kiip | Epistar 2835 |
| Funktsioon | virvendusvaba |
Üksikasjalikud pildid:





Kasutamine:


Meie kohta:


Pakkimine ja kohaletoimetamine:

Kuum tags: kodulinnukarja valgus, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müügiks, laos, tasuta proov












