Tooted

Hämardatav 2700-6500k sinine kodulindude LED-valgusti
1. Energiasäästlik: meie sinised LED-linnuvalgustid kasutavad palju vähem energiat kui traditsioonilised hõõglambid, mis võib aidata energiakulusid vähendada.
2. Rahustav toime: meie tulede sinisel toonil on kanadele rahustav toime, mis võib vähendada stressi ja parandada üldist tervist.
Küsi pakkumist
Toote tutvustus

Toote omadused
Elavhõbedavaba, ohtlikke jäätmeid ei kõrvaldata
. Sobib kasutamiseks madalatel temperatuuridel
. Toru jõudlusega kuni 120 lm/W ja valgustõhususega kuni 88%
| Sisendvõimsus | 20 W (ühekordne) |
| Võimsus | 9W/14W/18W/30W |
| Värvi suhe | 2700K -6500K |
| Sisendpinge: | AC85-265V 50/60HZ |
| Lambi valgustõhusus (lm/w) | 120 |
| IP reiting | IP65 |
| Lambi korpuse materjal: | Alumiiniumprofiil + läbipaistev arvutikate |
| Eluaeg | >50,000t |
Rohkem detaile

|
Paketi teave |
||||
|
Võimsus |
Kasti suurus |
N.W |
Karbi suurus |
G.W |
|
1.2m-25W |
1320x42x42mm/tk |
0,65 kg |
1340x230x275cm/30tk |
21 kg |
|
1.5m-30W |
1620x42x42mm/tk |
0,85 kg |
1640x230x275cm/30tk |
23,5 kg |
Rakendus



Kuum tags: hämardatav 2700-6500k sinine linnuliha LED-valgusti, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta näidis
Järgmise:
Sinine LED-valgusti kodulindudele
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni

