Tooted

Erinevat värvi LED-valgustid mõjutavad kihtide tootmist
Kunstlik valgustus on üks võimsamaid haldustööriistu, mida kommertskihtide tootjad saavad kasutada. See võimaldab ennetada või edasi lükata munemise algust, parandada munatoodangut ja optimeerida sööda efektiivsust.
Brasiilia Grande Douradose föderaalülikoolis läbiviidud uuringu eesmärk oli võrrelda erinevate LED-värvidega valgustatud kaubanduslike kihtide ja tavaliste hõõglampide toimivust.
Uuring viidi läbi kihtmaja sees, mis jaotati eraldatud keskkondadeks, et vältida naaberravi mõjusid.
Kokku kasutati katses 360 Isa Browni kihti esialgse vanusega 56 nädalat. Hooldustes kasutati järgmisi valgusallikaid: sinine LED, kollane LED, roheline LED, punane LED, valge LED ja 40W hõõglamp. Kõikide ravimeetodite puhul rakendati lindudele pidevat valgustusprogrammi ning neile toideti maisi- ja sojajahul põhinevat dieeti. Rakendati täiesti randomiseeritud eksperimentaalset ülesehitust 24 raviga (6 valgusallikat ja 4 perioodi) ja kolme kordusega.
Munatoodang ( protsenti ) oli raviviiside lõikes erinev, parimad tulemused saadi punase LED-i, valge LED-i ja hõõglambiga valgusallikatega. Valgusallikas ei mõjutanud munade kaalu, sööda tarbimist ja munade sisemist kvaliteeti (albumi kõrgus, erikaal ja Haugh' ühikud). Hõõglampide asendamine valgete ja punaste LED-pirnidega ei avaldanud munatoodangule kahjulikku mõju.
Linnuliha LED-valgustid
Toote omadused:
LED linnuvalgustus Hämardatav LED-draiver
Täisspektriga LED toruvalgusti
1) Hämardatav IC: hämardatav heledus alates 0,5 protsenti -100 protsenti
2) Traic hämardatav virvendusvaba 0Hz
3) MAX võimsus on 35 W
4) SAA, CE, ROHS
Toote spetsifikatsioon:
| Mudel | kanakuudi valgustussüsteem |
| Suurus | 300/600/900/1200/1500 mm |
| Võimsus | 9W 18W 22W 36W 48W 72W |
| Alus | R17D / FA8 / G13 |
| Pinge | DC 12V 36V 48V või 85-265V |
| luumen | 100LM/W |
| Kiip | SMD2835 |
| Materjalid | Alu. pluss arvuti/plastik/klaas |
| RA/PF | RA80/PF0.9 |
| Garantii | 5 aastat garantiid |
Toote üksikasjad munakanade valgustuse kohta:
Meie linnufarmi saab ehitada erinevate meetoditega:
1. Suletud tüüp (katuse- ja seinapaneeliga)
2. Avatud tüüp (ei ole seina ega traatvõrku ja seina jaoks kardinat)
3. See võib olla erineva konstruktsioonitüübiga, üks on portaali raami struktuur ja teine on katuse sõrestik.
Kuni teil on oma mõtteid, aitame teil neid realiseerida.
linnufarmi kasutatakse peamiselt broileri- ja kihikanade kasvatamiseks, aretamiseks saab valida vabapidamise või automaatse seadmega puurisüsteemi.
Saame teile tutvustada oma partnerit (seadmete tarnijat), seejärel töötame koos, et pakkuda teile toimivamat projekti.



Testi tulemused:

Rohkemate esemete vaatamiseks külastage meie veebi:https://www.benweilight.com/
Kuum tags: erinevat värvi led valgus mõjutab kihi tootmist, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müügiks, laos, tasuta proov

