Tooted
Kaubanduslik kodulindude valgustus
Spetsiifiline linnuliha LED-valgustus avaldab loomade kasvule suurt mõju. See mitte ainult ei vähenda valgusti maksumust, vaid reguleerib ka munade ainevahetuse kiirust ja pikendab paljunemisiga.
Uuringud näitavad, et bule-roheline valgus stimuleerib kanade kasvu, samas kui oranžikaspunane stimuleerib paljunemist. Punakas-oranž valgus peaks olema paljunemistõhus, samas kui roheline tuli peaks olema kasvu jaoks parem.
Oluline on valida oma keskkonnale ja lindudele sobiv värv.
kaubanduslik kodulinnuvalgustus
Toote omadused:
LED linnuvalgustus Hämardatav LED-draiver
Täisspektriga LED toruvalgusti
1) Hämardatav IC: hämardatav heledus alates 0,5 protsenti -100 protsenti
2) Traic hämardatav virvendusvaba 0Hz
3) MAX võimsus on 35 W
4) SAA, CE, ROHS
Toote spetsifikatsioon:
| Mudel | kaubanduslik kodulinnuvalgustus |
| Suurus | 300/600/900/1200/1500 mm |
| Võimsus | 9W 18W 22W 36W 48W 72W |
| Alus | R17D / FA8 / G13 |
| Pinge | DC 12V 36V 48V või 85-265V |
| luumen | 100LM/W |
| Kiip | SMD2835 |
| Materjalid | Alu. pluss arvuti/plastik/klaas |
| RA/PF | RA80/PF0.9 |
| Garantii | 5 aastat garantiid |
Kaubandusliku kodulinnuvalgustuse toote üksikasjad:
T8 veekindlad LED-torud, IP65 veekindlad, seda kasutatakse laialdaselt nendes kohtades, kus on rohkem niiskust ja tolmu, näiteks supermarketite külmhoone, ICE House, külmkapp, kanafarm, pardifarm, kelder, köök, akvaarium, väljas, tüüpiline rakendused hõlmavad tööstusalasid ja reklaamtahvleid jne.
Ideaalne sise- või välisvalgustuseks. See on vee-, tolmu- ja niiskuskindel. Ideaalne asendaja kogu T8 luminofoorvalgusti komplektile.



Testi tulemused:

Rohkemate esemete vaatamiseks külastage meie veebi:https://www.benweilight.com/
Kuum tags: kaubanduslik kodulinnuvalgustus, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müügiks, laos, tasuta proov










