Tooted

Kana Shed Lights
Spetsiifiline linnuliha LED-valgustus avaldab loomade kasvule suurt mõju. See mitte ainult ei vähenda valgusti maksumust, vaid reguleerib ka munade ainevahetuse kiirust ja pikendab paljunemisiga.
Uuringud näitavad, et bule-roheline valgus stimuleerib kanade kasvu, samas kui oranžikaspunane stimuleerib paljunemist. Punakas-oranž valgus peaks olema paljunemistõhus, samas kui roheline tuli peaks olema kasvu jaoks parem.
Oluline on valida oma keskkonnale ja lindudele sobiv värv.
kanamaja tuled
Toote omadused:
LED linnuvalgustus Hämardatav LED-draiver
Täisspektriga LED toruvalgusti
1) Hämardatav IC: hämardatav heledus alates 0,5 protsenti -100 protsenti
2) Traic hämardatav virvendusvaba 0Hz
3) MAX võimsus on 35 W
4) SAA, CE, ROHS
Toote spetsifikatsioon:
| Mudel | kanamaja tuled |
| Suurus | 300/600/900/1200/1500 mm |
| Võimsus | 9W 18W 22W 36W 48W 72W |
| Alus | R17D / FA8 / G13 |
| Pinge | DC 12V 36V 48V või 85-265V |
| luumen | 100LM/W |
| Kiip | SMD2835 |
| Materjalid | Alu. pluss arvuti/plastik/klaas |
| RA/PF | RA80/PF0.9 |
| Garantii | 5 aastat garantiid |
Kanakuuri tulede tooteandmed:



Testi tulemused:

Rohkemate esemete vaatamiseks külastage meie veebi:https://www.benweilight.com/
KKK:
1.Q: Kuidas osta?
V: Võite meile oma joonise esitada ja me toodame teie joonised.
2.Q: Kuidas maksta?
V: TT ja L/C on vastuvõetavad.
3.Q: Mis on tarneaeg?
V: See sõltub tellimuse kogustest. Üldiselt on tarneaeg 15 kuni 30 päeva.
4.Q: Kuidas saata?
V: Laadimine merekonteineriga.
5.Q: Kuidas paigaldada pärast kauba saabumist sihtkohta?
V: Pakume teile üksikasjalikud CAD-paigaldusjoonised. Vajadusel saadame teile appi tehnikud. Viisatasu, lennupiletid, majutus, töötasu jäävad aga ostjate kanda.
6. K: Millised on teie paneeli eelised?
V: Meie paneeli silmapaistvad eelised on kerge kaal, soojusisolatsioon/kindel, veekindel, tulekindel, heliisolatsioon, kiire ehitus ja nii edasi.
7. K: Kas paneel on tulekindluse reitinguga, kui jah, siis milline on reiting?
V: Teoreetiliselt talub see 1000-kraadises kuumuses tulekahju 4 tundi. Kuid tegelikult on see mittesüttiv.
8. K: Kas teil on sertifikaat, mis aitab meil saada valitsuse heakskiitu?
V: Teie tugidokumentidena saame pakkuda oma ISO-sertifikaati, katsearuandeid, SGS-sertifikaate. Kuna ehitusstandardid on erinevates riikides erinevad, ostab enamik meie kliente paneele testimiseks ja saab ise heakskiidu.
9. K: Mis on teraskonstruktsiooni komponentide kvaliteediklass?
V: Q345 kasutatakse peamise teraskonstruktsiooni jaoks, Q235 kasutatakse teisese teraskonstruktsiooni jaoks.
Kuum tags: kanamaja tuled, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müügiks, laos, tasuta proov

