Tooted

Kanafarmi valgustus UV-kiirguseta
● Elavhõbedaga kompaktluminofoorlampide puhul pole vaja spetsiaalset utiliseerimist, LED-id on taaskasutatavad.
● Valguse kvaliteet on palju parem.
● CE, RoHS, FCC sertifitseeritud ja 5-aastane garantii.
● Kolm värvitemperatuuri, soe valge, jahe valge, neutraalne valge – nii läbipaistvates kui matttorudes.
● Eluiga on 50,000 tundi.

Tootekirjeldus
Kanafarmide valgustus koosneb mitmesugustest lambipirnidest, valgustitest ja kontrolleritest, mis on valmistatud päevavalgust jäljendama. Kui rääkida sellest, kuidas hästi läbimõeldud valgustussüsteem mõjutab kanade kasvu, tootlikkust ja munatootmist, on see ülioluline.
Võttes arvesse kanade tõugu, vanust ja tootmisetappi, tuleks valgustussüsteem kohandada. Lisaks sellele, et hea valgustussüsteem on energiatõhus ja lihtne kasutada, peaks see olema piisavalt tugev, et taluda linnufarmi keerulisi tingimusi.
| Võimsus | 9W 18W 23W 25W |
| Suurus | 60cm 120cm 150cm |
| Värvitemperatuur (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Valgusefektiivsus (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Värviedastuse indeks (Ra) | >90 |
| PENSIONIFONDID | >0.90 |
| Kiirnurk | 180 kraadi |
| Veekindel | IP65 IP67 |
| Materjal | Alumiinium Body+ PC kate |
| Sisendpinge (V) | Triac hämardatav 220V AC või 110V AC, 0-10V Hämardatav AC85-265V |
| Eluiga (tunnid) | 50000 |
| Garantii | 5 aastat |
| Led kiip | Epistar 2835 |
| Tunnusjoon |
virvendusvaba |
Rohkem detaile

Rakendus
1. Haudumise staadium: loomuliku päikesevalguse taastamiseks tuleks kana valgustus kogu selle eluetapi jooksul hoida ühtlasel tasemel ligikaudu 24 tundi ööpäevas. Valgustite ja maapinna vaheline kaugus peaks olema 18–24 tolli.
2. Kasvuetapp: selles faasis tuleks valgustust iga päev järk-järgult vähendada 24 tunnilt 15 tunnile. Valguse intensiivsus on soovitatav hoida vahemikus 10–15 luksi, et vältida lindude stressi ja soodustada sulgede arengut.
3. Tootmisetapp: umbes 14–16 tundi päevas tuleb valgustust hoida 15-20 luksi valguse tasemel. Kanade jaoks, kes munevad, on see kriitiline aeg ja valgus on munatootmise kontrollimiseks ülioluline.



Kuum tags: kanafarmi valgustus ei uv, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov







