Tooted
Veisekasvatusvalgusti
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. on üks parimaid veisekasvatusvalgustite tootjaid ja tarnijaid Hiinas. Tere tulemast ostma siin müüdavaid vastupidavaid tooteid ja hankima meie tehasest hinnakirja. Kõik kohandatud tooted on kõrge kvaliteediga ja konkurentsivõimelise hinnaga.
omadus:
- Meie veisekasvatusvalgusti eesmärk on parandada teie veiste kasvu ja tervist, varustades neid nende heaoluks-ideaalse valgusega. See võimaldab neil kasvada ja areneda.
- Kasutades meie tipptasemel-tehnoloogiat, saate luua oma veistele mugava ja stressivaba-atmosfääri, mille tulemuseks on suurem tootlikkus ja üldine õnnelikkus.
- Kuna see on ühtaegu energiatõhus-ja kauakestev-, tagab veisekasvatusvalgusti, et teie investeeringul on teie veistele positiivne mõju veel paljudeks aastateks.
Spetsifikatsioon:
| Võimsus | 9W 18W 23W |
| Suurus | 60cm 120cm 150cm |
| Värvitemperatuur (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Valgusefektiivsus (LM/W) | 140LM/W |
| Värviedastuse indeks (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Kiirnurk | 180 kraadi |
| Veekindel | IP67 |
| Materjal | Alumiinium Body+ PC kate |
| Sisendpinge (V) | 85-265V AC |
| Hämardatav | Triac hämardatav ja 0-10V hämardatav |
| Eluiga (tunnid) | 50000 |
| Garantii | 5 aastat |
| Led kiip | Epistar 2835 |
| Funktsioon | virvendusvaba |
Üksikasjalikud pildid:





Kasutamine:


Meie kohta:


Pakkimine ja kohaletoimetamine:

Kuum tags: veisekasvatusvalgusti, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müügiks, laos, tasuta proov
-
Kodulindude LED-valgus kana Coopi valgustus munade tootmi...Vaata veel> -
Kas kanad näevad UV-valgustVaata veel> -
LED-toruvalgusti kanafarmi kuuri jaoksVaata veel> -
Veiste valgustusVaata veel> -
30W 1800mm IP67 LED-toruga hämardatav valgusti kanafarmi ...Vaata veel> -
LED T8 veekindel valgustoru kodulindudeleVaata veel>












