Tooted
Veiseliha tootmise valgus
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. on üks parimaid veiseliha tootmisvalgusti tootjaid ja tarnijaid Hiinas. Tere tulemast ostma siin müüdavaid vastupidavaid tooteid ja hankima meie tehasest hinnakirja. Kõik kohandatud tooted on kõrge kvaliteediga ja konkurentsivõimelise hinnaga.
omadus:
- Beef Production Light on loodud pakkuma veistele optimaalseid valgustingimusi, soodustades tervet kasvu ja arengut.
- Reguleeritava heleduse ja taimeri funktsioonidega võimaldab see toode põllumeestel kohandada valgustusgraafikut vastavalt nende konkreetsetele vajadustele.
- Beef Production Lighti energiasäästlikud-LED-pirnid mitte ainult ei säästa elektrikulusid, vaid tagavad ka kariloomadele ühtlase ja usaldusväärse valgusallika.
Spetsifikatsioon:
| Võimsus | 9W 18W 23W 25W 30W |
| Suurus | 60cm 120cm |
| Värvitemperatuur (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Valgusefektiivsus (LM/W) | 140LM/W |
| Värviedastuse indeks (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Kiirnurk | 180 kraadi |
| Veekindel | IP67 |
| Materjal | Alumiinium Body+ PC kate |
| Sisendpinge (V) | 85-265V AC |
| Hämardatav | Triac hämardatav ja 0-10V hämardatav |
| Eluiga (tunnid) | 50000 |
| Garantii | 5 aastat |
| Led kiip | Epistar 2835 |
| Funktsioon | virvendusvaba |
Üksikasjalikud pildid:





Kasutamine:


Meie kohta:


Pakkimine ja kohaletoimetamine:

Kuum tags: kerge veiseliha tootmine, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müügiks, laos, tasuta proov












