Tooted
Aidatuled kanadele
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. on üks parimaid kanadele mõeldud laudatulede tootjaid ja tarnijaid Hiinas. Tere tulemast ostma siin müüdavaid vastupidavaid tooteid ja hankima meie tehasest hinnakirja. Kõik kohandatud tooted on kõrge kvaliteediga ja konkurentsivõimelise hinnaga.
Toote omadus:
- Kanadele parima võimaliku valgustuse tagamiseks valige LED-tuled, mis on nii eredad kui ka energiasäästlikud.
- Struktuur, mis on ühtaegu kauakestev-ja elementidele vastupidav, soodustab pikaealisust kohtades, mis on elementidega kokku puutunud.
- See funktsioon võimaldab luua individuaalseid valgustusrežiime, mis omakorda soodustab kanade tervislikku arengut ja suuremat võimsust.
Spetsifikatsioon:
| Võimsus | 9W 18W 23W 25W |
| Suurus | 60cm 120cm 150cm |
| Värvitemperatuur (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Valgusefektiivsus (LM/W) | 140LM/W |
| Värviedastuse indeks (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Kiirnurk | 180 kraadi |
| Veekindel | IP67 |
| Materjal | Alumiinium Body+ PC kate |
| Sisendpinge (V) |
85-265V AC |
| Hämardatav | Triac hämardatav ja 0-10V hämardatav |
| Eluiga (tunnid) | 50000 |
| Garantii | 5 aastat |
| Led kiip | Epistar 2835 |
| Funktsioon |
virvendusvaba |
Üksikasjalikud pildid:






Kasutamine:

Testi aruanne:

Meie kohta:


Pakkimine ja kohaletoimetamine:

Kuum tags: laudavalgustid kanadele, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov












