Tooted
Valgustus munakanadele
Spetsiifiline linnuliha LED-valgustus avaldab loomade kasvule suurt mõju. See mitte ainult ei vähenda valgusti maksumust, vaid reguleerib ka munade ainevahetuse kiirust ja pikendab paljunemisiga.
Uuringud näitavad, et bule-roheline valgus stimuleerib kanade kasvu, samas kui oranžikaspunane stimuleerib paljunemist. Punakas-oranž valgus peaks olema paljunemistõhus, samas kui roheline tuli peaks olema kasvu jaoks parem.
Oluline on valida oma keskkonnale ja lindudele sobiv värv.
Valgustus munakanadele
Toote omadused:
Linnuhoone valgustussüsteemid
1) Võimsus: 10-25W
2) Suurus: 60cm, 120cm, 150cm
3) Sisendpinge: AC85-265V,DC12V DC24V
4) värvitemperatuur: 3000K, 4000K, 5000K, 6000K
5) valgusvoog:120-160LM/W
6) Toru materjalid: alumiiniumist korpus ja arvuti kate,
7) PF>0.90
8) CRI 90
9) IP65 veekindel
10) Hämardatav IC: 0-10V või TRIAC hämardatav on valikuline
11) Kasutusalad: linnufarmi valgustus, põllumajandusloomade tuled, sigade tuled,LED-valgustid piimalehmade lautadele...
Toote spetsifikatsioon:
| Mudel | Valgustus munakanadele |
| Suurus | 300/600/900/1200/1500 mm |
| Võimsus | 10W-25W |
| Alus | R17D / FA8 / G13 |
| Pinge | DC 12V 36V 48V või 85-265V |
| luumen | 120-160LM/W |
| Kiip | SMD2835 |
| Materjalid | Alu. pluss arvuti/plastik/klaas |
| RA/PF | RA90/PF0.9 |
| Garantii | 5 aastat garantiid |
Tehnoloogiad
Munakanakasvatuses mängivad lisaks munatootmisele rolli ka loomade heaolu (loomakaitse) aspektid. Selleks on pacelumi valgustitel loomale kohandatud spektrid, mis tagavad kodulindude silmadele täiusliku nägemisteravuse. Meie kahe kanaliga valgustitega on võimalik spektrit päeva jooksul muuta. Näiteks punase tule lisamine võib avaldada positiivset mõju munakanade stressitasemele ja munatoodangule.





Testi tulemused:

Rohkemate esemete vaatamiseks külastage meie veebi:https://www.benweilight.com/
Kuum tags: munakanade valgustus, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov










