Tooted
360-kraadine värelusevaba LED-toruvalgusti seenefarmi jaoks
1. ainulaadne disain ainult seenemaja jaoks
2. taluma auru ja veelekkeid
3. IP67 auru- ja ammoniaagikindel
4. spetsiaalselt seenemaja jaoks mõeldud disain
5. töötemperatuur: -20 kuni 50 kraadi
Küsi pakkumist
Toote tutvustus

Funktsioonid:
1. ainulaadne disain ainult seenemaja jaoks
2. taluma auru ja veelekkeid
3. IP67 auru- ja ammoniaagikindel
4. spetsiaalselt seenemaja jaoks mõeldud disain
5. töötemperatuur: -20 kuni 50 kraadi
6. säilitustemperatuur: -30 kuni 95 kraadi
7. aurutamistemperatuur: 95 kraadi
8. valgusvihu nurk: 360 kraadi
9. Enne aurutamist lülitage vahelduvvoolutoide välja
10. Lihtne rippuv paigaldus
11. lihtne juhtmestik
| Pinge | 100-277V |
| võimsus | 18W |
| Võimsustegur | 0.95 |
| Helendav pass, | >2100lm |
| Värviedastuse indeks | >83 |
| Töötemperatuur | -20 kraad ~50 kraadi |
| kaitseaste | IP67 |
| valgusallikas | SMD2835 |
| Spetsifikatsiooni suurus (mm) | T8; 1200*30*34 T12: 1200*36*40 |
Rohkem detaile




Rakendus

Kuum tags: 360-kraadine virvendusvaba led-toruvalgusti seenefarmile, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov
Paari:
220V Mushroom Grow Light
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
-
IP67 LED SEENETULIVaata veel> -
6000K veekindel taimekasvatuse LED-valgusti seenetalluVaata veel> -
Toataimede torude kasvuvalgustidVaata veel> -
Köögiviljaseemned Seene Toataimed ToruvalgustiVaata veel> -
Põllumajandus IP67 T14 LED valgustoru seente kasvuhoonesseVaata veel> -
25 W LED-toruvalgustid seente kasvatamiseksVaata veel>











