Tooted
3W/7W/9W roostevabast terasest LED-basseinivalgusti - veekindel veealune purskkaevulamp
✔ Suure{0}}jõudlusega valgustus
OSRAM/CREE LED-kiibid (Ra suurem või võrdne 80)
Valgusvoog: 910LM (7W mudel) / 120-130LM vati kohta
Ultra-madala valguse summutamise tehnoloogia
✔ Vastupidav konstruktsioon
201# roostevabast terasest korpus (JS-MM13204)
Alumiiniumist survevalu-korpus (JS-SDD mudelid)
IP68 veekindluse reiting püsivaks sukeldumiseks
✔ Täiustatud optiline disain
Suure{0}}läbilaskvusega akrüülläätsed
Reguleeritav valgusjaotus (vihu nurk 5-60 kraadi)
Suure heledusega ühtlane pehme valgus
✔ Paindlik paigaldus
Reguleeritavad kinnitusklambrid
Ühildub DC12-24V/AC12-24V võimsusega
Sobib kuni 5 meetri sügavusele
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. on üks parimaid 3w/7w/9w roostevabast terasest led-basseinivalgusti - veekindla veealuse purskkaevu lambi tootjaid ja tarnijaid Hiinas. Tere tulemast ostma siin müüdavaid vastupidavaid tooteid ja hankima meie tehasest hinnakirja. Kõik kohandatud tooted on kõrge kvaliteediga ja konkurentsivõimelise hinnaga.
Toote esiletõstmised
✔ Suure{0}}jõudlusega valgustus
OSRAM/CREE LED-kiibid (Ra suurem või võrdne 80)
Valgusvoog: 910LM (7W mudel) / 120-130LM vati kohta
Ultra-madala valguse summutamise tehnoloogia
✔ Vastupidav konstruktsioon
201# roostevabast terasest korpus (JS-MM13204)
Alumiiniumist survevalu-korpus (JS-SDD mudelid)
IP68 veekindluse reiting püsivaks sukeldumiseks
✔ Täiustatud optiline disain
Suure{0}}läbilaskvusega akrüülläätsed
Reguleeritav valgusjaotus (vihu nurk 5-60 kraadi)
Suure heledusega ühtlane pehme valgus
✔ Paindlik paigaldus
Reguleeritavad kinnitusklambrid
Ühildub DC12-24V/AC12-24V võimsusega
Sobib kuni 5 meetri sügavusele
| Materjal | 201# roostevaba teras |
| Suurus | Φ145 * 110 mm |
| Kiibi kaubamärk | Epistar |
| Võimsus | 7W |
| Värvitemperatuur | 3000K-6500K |
| Valgusvoog | 910 LM |
| Sisendpinge | DC12-24V/AC12-24V |
| CRI | >70 |
| Tööaeg (tund) | 50000 |
| Päritolukoht | Guangdong, Hiina |
| IP reiting | IP68 |
| Korpuse värv | must |
| Garantii | 3 aastat |
| kerge Kaubamärk | OEM |
| Rakendus | bassein,bassein |




rakendus ja tootmine ja saatmine

📞 Tel/Whatsapp +86 19972563753
🌐 https://www.benweilight.com/
📍 F-hoone, Yuanfeni tööstuspiirkond, Longhua, Shenzhen, Hiina

Kuum tags: 3w/7w/9w roostevabast terasest led basseinivalgusti - veekindel veealune purskkaevu lamp, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta näidis












