Tooted
LED-ribavalgusti 220 V 240 V 5730 soe valge, sinine, lilla IP65 120LED/m
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. on üks parimaid LED-ribavalgustite 220v 240v 5730 soe valge, sinine, lilla ip65 120led/m tootjaid ja tarnijaid Hiinas. Tere tulemast ostma siin müüdavaid vastupidavaid tooteid ja hankima meie tehasest hinnakirja. Kõik kohandatud tooted on kõrge kvaliteediga ja konkurentsivõimelise hinnaga.
Toodete kirjeldus
See 220 V-240 V riba, mis on varustatud 120 ereda 5730 LED-iga meetri kohta ja vastupidava IP65 disainiga, pakub stabiilse jõudlusega elavat, mitmevärvilist valgustust (soe valge, sinine, lilla), mis sobib nii dekoratiivseks kui ka funktsionaalseks valgustuseks erinevates keskkondades.

Toote üksikasjad

| Võimsus | 10W meetri kohta |
| IP reiting | IP40 või IP65 veekindel |
| Sisendpinge | 85-265V või 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Helendav efektiivsus | 110-120lm/W |
| Töötemperatuur | -20 kraadi ~ 50 kraadi |
| Suurus | 5000*5mm, laius 5mm |
| Värvitemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K,punane,sinine,roheline,kollane |
| LED | 240 tk 2835 LED, Epistar ja Samsung |
| Materjal | PVC + LED |
| Kiirnurk | 120 kraadi |
| Eluiga | 50 000 tundi |
| Garantii | 5 aastat |
| Sertifitseeritud | TUV, CE, ROHS |
| Kontrolli | Kaugjuhtimispult |
Toodete rakendus


Kuum tags: led ribavalgusti 220v 240v 5730 soe valge, sinine, lilla ip65 120led/m, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta näidis
-
LED Strip Light Tape LightVaata veel> -
Rgb LED-ribavalgustidVaata veel> -
300 LED-i 5-meetrine LED-ribavalgustiVaata veel> -
SL10-12V Valge LED-ribavalgusti 1000 Lumenit/m IP65Vaata veel> -
220 V juhita Ip65 veekindel punktivaba 100 m rull-cob LED...Vaata veel> -
Paindlik COB LED-riba - 12V/24V, 320-480 LED-id, nutikas ...Vaata veel>











