Tooted

150 W LED jalatsikarbi valgustus parklasse
1. Vahetage traditsiooniline kingakarbi valgusti välja.
2. Täpne survevalu-alumiiniumist korpus.
3. Vastupidav power coat viimistlus, mis on vastupidav pleekimisele ja laastudele.
4. Lihtne paigaldada.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. on Hiinas üks parimaid parkla jaoks mõeldud 150 W LED-kingavalgustite tootjaid ja tarnijaid. Tere tulemast ostma siin müüdavaid vastupidavaid tooteid ja hankima meie tehasest hinnakirja. Kõik kohandatud tooted on kõrge kvaliteediga ja konkurentsivõimelise hinnaga.

Omadused:
• Pakkuge eredat,{0}}energiatõhusat valgustust nii välis- kui ka siseruumides kasutamiseks.
• Varustatud täiustatud liikumisanduritega automaatseks sisse/väljalülitamiseks.
• Ilmastikukindel-vastupidav disain-pika kestvuse tagamiseks.
• Lihtne paigaldus lihtsaks paigaldamiseks seintele või lakke.
Tehnilised andmed
| Watt | 150w |
| Sisendpinge | AC100-277V |
| Paigaldamine | Susside paigaldaja / U-klamber / väljapressitud õlg jne |
| Toote suurus: | 300 * 438 * 62 mm |
| Väliskarbi suurus: | 690*390*150mm, 6,25kg |
| Garantii | 5 aastat |
| Led korpus | Saadaval |
| Muu vatt | 80w /100w /200w /300w |
Täpsemalt





Rakendus

Kuum tags: 150w led kingakarbi valgus parkla jaoks, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov






