Tooted
LED PCB moodul LED-töövalgusti jaoks
1. Lineaarse konstantse vooluga IC-juhtimisega fotoelektrilise integratsiooni disain pakub püsivat jõudlust, suurepärast töökindlust ja pikemat eluiga.
2. Moodulit kaitseb ülepinge ja ülevoolu eest optimeeritud konstantse võimsusega IC-arhitektuur, mis tagab pideva väljundvõimsuse 5-protsendilise kõikumise vahemikus, kui sisendpinge muutub vahelduvvoolu 220 ja 240 V vahel.

Funktsioonid
1. Lineaarse konstantse vooluga IC-juhtimisega fotoelektrilise integratsiooni disain pakub püsivat jõudlust, suurepärast töökindlust ja pikemat eluiga.
2. Moodulit kaitseb ülepinge ja ülevoolu eest optimeeritud konstantse võimsusega IC-arhitektuur, mis tagab pideva väljundvõimsuse 5-protsendilise kõikumise vahemikus, kui sisendpinge muutub vahelduvvoolu 220 ja 240 V vahel.
3. Pärast mõnda aega töötamist saavutab PCB väga kõrge temperatuuri, sel hetkel lõikab patenteeritud tehnoloogia IC automaatselt väljundvoolu, et reguleerida PCB temperatuuri tõusu.
4.4. Kõrge värviedastusindeksiga PCT 2835 suurepärase kvaliteediga LED-id. Ra > 80. elektromagnetkiirgus ja UV-kiirgus ei ole probleemiks.
Tehnilised andmed
| Sisendpinge | Vahelduvvoolu 220-240V 50 Hz |
| Energiatarve | 50W |
| Isolatsiooniklass | ACW>1,5 KV |
| Ülepingevastane klass | 2 KV |
| Värviedastuse indeks | 80 Ra |
| Valgusefektiivsus | 105 lm/W |
| Soojusjuhtivus | 1.5W/m.K |
| Suurus | D100mm * 1,5mm |
| Värvi kiirgamine | valge värv |
Rohkem detaile


KKK
Q1 Kuidas oleks tarneajaga?
V: Näidistellimuse puhul tavaliselt 3-5 tööpäeva. Kiireloomuline 1-2 tööpäeva. Hulgitellimus, kinnitage see arutlemiseks. Anname endast parima, et toetada oma kliente madalama MOQ-ga, konkurentsivõimelisena. hinnad, stabiilne kvaliteet ja kiire saatmine pikaajalise koostöö korral.
Q2 Kas on võimalik pakkuda tasuta näidist?
V: Jah, enamikku meie näidistest saab pakkuda TASUTA. Vaja on mõningaid spetsiaalseid kohandatud proove, proovitasusid.
Kuum tags: led pcb moodul led töövalgusti jaoks, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov









