Tooted
72 W juhtmeta LED-naellamp, kaasaskantav, kiiresti{1}}kuivav
1. Sisseehitatud-aku, juhtmevaba ja kaasaskantav.
2,72W suur võimsus 48 LED helmestega, metallist alus, LCD ekraan.
3. Infrapuna nutisensor: tuled põlevad, kui käed on sees, väljas, kui käed on väljas.
4. Nelja-kiirusega ajastus (10/30/60/90 sekundit), automaatne mälufunktsioon.
5. Kõrge-peegeldusega UV-tehnoloogia ja lehtervalgustops kiireks ja madalal{2}}kuumuses kõvenemiseks.
6.Küljevalgusti ja jalaaluse disain, sobib nii sõrme- kui varbaküüntele.
7. Ühekordseks-kasutamiseks täis laetud lahendus lahendab enamiku geeli kõvenemisprobleeme.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. on üks parimaid 72 W juhtmevaba LED-küünalambi kaasaskantava kiirkuivamise{3}} tootjaid ja tarnijaid Hiinas. Tere tulemast ostma siin müüdavaid vastupidavaid tooteid ja hankima meie tehasest hinnakirja. Kõik kohandatud tooted on kõrge kvaliteediga ja konkurentsivõimelise hinnaga.
Omadused:
1. Sisseehitatud-aku, juhtmevaba ja kaasaskantav.
2,72W suur võimsus 48 LED helmestega, metallist alus, LCD ekraan.
3. Infrapuna nutisensor: tuled põlevad, kui käed on sees, väljas, kui käed on väljas.
4. Nelja-kiirusega ajastus (10/30/60/90 sekundit), automaatne mälufunktsioon.
5. Kõrge-peegeldusega UV-tehnoloogia ja lehtervalgustops kiireks ja madalal{2}}kuumuses kõvenemiseks.
6.Küljevalgusti ja jalaaluse disain, sobib nii sõrme- kui varbaküüntele.
7. Ühekordseks-kasutamiseks täis laetud lahendus lahendab enamiku geeli kõvenemisprobleeme.
Toote parameetrid
| Üksus | Spetsifikatsioon / Üksikasjad |
|---|---|
| Mõõtmed | 250 mm x 108 mm x 210 mm |
| Toetus | OEM & ODM kohandamine |
| Värvid | Valge, Must, Roosa |
| Mudel | BW-NL20 |
| Lainepikkus | 395 nm |
| Pistiku tüüp | Ühendkuningriik / USA / EL / AU |
| Materjal | PC & ABS |
| Aku mahutavus | 15000 mAh |
| Võimsus | 72W |
| Taimer | 4-käiguline (10s, 30s, 60s, 90s valutu režiim) |
| Sisendpinge | 100–240 V, 50/60 Hz |
| Aksessuaarid | Küünelamp × 1, adapter × 1, kasutusjuhend × 1 |
Toodete kirjeldus






KKK
K1: Kui kaua saab seda täislaadimisel kasutada?
Täieliku laadimisega (15000 mAh) suudab see täita ühe täieliku küünte kõvenemise seansi. Kui kasutate seansi kohta umbes 30 sekundit, saab seda kasutada rohkem kui 60 korda järjest. Isiklikuks kasutamiseks võib see toetada mitut küüneseanssi ilma sagedase laadimiseta.
Q2: Kas see võib kuivatada varbaküüsi?
Jah. Sellel on külgvalgusti ja spetsiaalne jalajalg, mis võimaldab varbaküüntel ühtlast valgustust, et saavutada kiire kuivamine, nagu küünedki.
Q3: kas andur on täpne? Kas see võib kogemata vallandada?
See kasutab infrapuna-nutiandurit, mis on tundlik ja täpne. Tuli lülitub sisse ainult siis, kui käsi või jalg asetatakse sisse, ja lülitub väljavõtmisel automaatselt välja. Kogemata käivitumist esineb tavakasutuses harva.
Kuum tags: 72W juhtmeta LED-naellamp kaasaskantav kiir-Dry, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta näidis










