Tooted
Koolimaja elektriline rippvalgusti
1. Sellel on lihtne ja elegantne välimus ning see on täiesti õhuke ja kerge.
2. RG0 klassiruumi spetsiaalne sinivastane LED-kiip.
3. Ra>95, kõrge värvide reprodutseerimine.
4. pimestamine Väärtus<16, truly="" achieve="">16,>
5. Hea soojuseraldus, hea löögikindlus, stabiilne eluiga kuni 50 000 tundi.
6. hea juhitavus, säästes rohkem kui 60% elektrit ja energiat võrreldes traditsiooniliste lambipaneelidega;
koolimaja elektriline rippvalgusti

Benwei Lightingi koolimaja elektrilise rippvalgusti omadused:
1. Sellel on lihtne ja elegantne välimus ning see on täiesti õhuke ja kerge.
2. RG0klassiruumi spetsiaalne sinivastane LED-kiip.
3. Ra> 95, kõrge värvide reprodutseerimine.
4. pimestav väärtus< 16,="" saavutage="" tõeliselt="">
5. Hea soojuseraldus, hea löögikindlus, stabiilne eluiga kuni 50 000 tundi.
6. hea juhitavus, säästes rohkem kui 60% elektrit ja energiat võrreldes traditsiooniliste lambipaneelidega;
Tehniline parameeter:
| Tehniline parameeter (koolimaja elektriline rippvalgusti) | |
| Võimsus | 40W |
| Värvitemperatuur | 4000k / 5000k |
| Materjalid | Lennundusalumiinium + PMMA LGP + hajuti plaat |
| Pinge / sagedus | 100-265V / 50-60Hz |
| Valgusallikas | 4014 SMD 0,2 W/228 tk |
| Valgustuse tõhusus | 110lm/mass |
| CRI | 95ra (R9> 80) |
| Sinise valguse kaitse | RG0 |
| Toitejuht | Pidev voolu juhi toiteallikas |
| Hämardav jõudlus | Stsenaariumi simulatsioon ja hämardamine (Optinal) |
| Võimsustegur | & gt; 95 |
| Eluaeg | & gt; 50000 tundi |
| Stroboskoopiline sügavus | & lt; 1% |
| Paigaldusmeetod | Rippuvad |
Võrdlusluminofoorlamp ja meie klassiruumide LED -valgus:
| Võrdlus | Enne ümberkujundamist | Rahvusvaheline standard | Pärast ümberkujundamist |
| Traditsiooniline luminofoorlampide õpetaja | Meie klassiruumid juhtisid valgust | ||
| Klassiruumi valgustus | 200 lx | ≥300x | 390 lx |
| Klassiruumi valgustuse ühtlus | 0.58 | ≥0.7 | 0.8 |
| Tahvli valgustus | 290 lx | ≥500 lx | 580 lx |
| Tahvli valgustuse ühtlus | 0.55 | ≥0.8 | 0.81 |
| Pimestamine | 25 | <19 | 15.9 |
| Kerge virvendus | 20-50% | -- | ≦4% |
| CRI | 70-80 eurot | ≥80ra | ≥95ra |
| CCT | 6500k | 3300-5000k | 5000k |
| Eluaeg | 5000 tundi | -- | 50 000 tundi |
| Koguvõimsus | 792w | -- | 396W |
| Aastane energiatarve | 1267 kWh | -- | 633 kWh |
Lisateavet koolimaja elektrilise rippvalgusti kohta:





Klassiruumide LED -valgustite paigaldamine:


Projekt:

Valguse simulatsiooni test:

Millised on silmakaitse eelisedklassiruumid juhatasidvalgus?
1. Valguse seisukohalt on silmade kaitselambi värv pehme ja ei kahjusta müümisel silmi. LED -valgusallika silmakaitselambi kasutamine võib tõhusalt vältida intensiivsuse langemist; See on väga kõrge, mis näitab, et LED -silmade kaitselambil on hea soojuseraldusefekt, kõrge ohutus ja see ei põhjusta ohutusõnnetusi.
2. Üliõpilaste silmade kaitselamp on väikese suurusega: LED on põhimõtteliselt väike kiip, mis on kapseldatud epoksüvaigu sisse, seega on see väike ja kerge.
3. Madal energiatarve: LED -i energiatarve on üsna madal. Üldiselt on LED tööpinge 2-3,6 V. Töövool on 0,02-0,03a. See tähendab, et see tarbib mitte rohkem kui 0,1 W energiat.
4. Nõuetekohase voolu ja pinge kasutamisel võib LED -i kasutusiga ulatuda 100 000 tunnini ja kasutusiga on pikk.
5. Silmakaitselampide tootja' kaitselamp ei võta vastu stroboskoopilist, visuaalset väsimust, valget tekstuuri, elegantset ja klassikalist. Kasutades kõrget värviedastusindeksit madal sinine LED -plaaster, madalpinge DC12V lüliti tüüpi Hengji dispetšer, ei vilgu. Ainulaadne optilise kile valgusjuhtimise tehnoloogia võib parandada lambi nimivõimsust, vältida pimestamist ja vältida lühinägelikkust.
6. Vastupidav ja vastupidav: LED on täielikult kapseldatud epoksüvaiku, mis on tugevam kui luminofoorlamp. Lambis ei ole lahtist osa, seega ei ole kerge LED -i kahjustada. Sirge ajam) Lambi võimsuse muundamine on peaaegu 90% ja sama valgusefekt on rohkem kui 80% energiasäästlik kui traditsioonilised valgusallikad.
On näha, et silmakaitselambi eelised on pehme valgus, silmakahjustuseta, väike energiatarve ja vastupidavus. Lisaks peavad silmade kaitselambid igapäevaelus tähelepanu pöörama hooldusele. Näiteks ärge lülitage lampide kasutamise ajal korduvalt sisse ja välja, mis lühendab oluliselt lampide kasutusiga.
Kuum tags: koolimaja elektriline rippvalgusti, klassiruumi valgustus , koolide valgustus , LED -valgustus koolidele, koolimaja elektrivalgustus , parim valgustus klassiruumidele , led -klassiruumi valgustus, haridusvalgustus , klassiruumi tuled, nöörvalgustid klassis , led -tahvel, led -tahvel , süttib kriiditahvel, led -tuled klassiruum , klassiruumi valgustuskujundus , koolimaja elektriline rippvalgusti, koolimaja stiil , klassiruumi valgustuslahendused , alternatiivne klassivalgustus , parimad värvilised klassiruumi seinad , akadeemia led -tuled, koolides kasutatavad tuled, led -riba tuled klassiruum , luminofoorlambid koolides, stringvalgustid klassiruum, helesinine klassiruum , klassiruumi laevalgustid, tahvlituli , süttivad tahvlid, klassiruumi valgustusseadmed ed valgustatud kriiditahvel , skoolie salongivalgustus koolitusvalgustus, valgustusharidus, koolivalgustus, LED -haridusvalgustus












