Tooted
Koolides kasutatavad valgustid
koolides kasutatavad tuled

Klassiruumis silmi kaitsvad LED-valgustidjaLED-silmakaitsega tahvlivalgustidkontrollige rangelt värvitemperatuuri, pimestamist, sinist valgust, valgustust ja muid valgustuse probleeme.
Kogu lamp võtab omaksRG0klassiruumis spetsiaalne anti-sinine LED-kiip;
Ra>95, kõrge värvireproduktsioon, pimestamise väärtus<16, truly="" achieve="">16,>
Värvitemperatuur on 5000K, kogu klassiruumis on ühtlane valgustus, et vältida kahjulikku valgustust noorte nägemist ja tervist kahjustamast ning tõhusalt vältida lühinägelikkust!
Tehniline parameeter:
| Tehniline parameeter (klassivalgustus) | |
| Võimsus | 40W |
| Värvitemperatuur | 4000k / 5000k |
| Materjalid | Lennualumiinium pluss PMMA LGP pluss hajutiplaat |
| Pinge / sagedus | 100-265V / 50-60Hz |
| Valgusallikas | 4014 SMD 0,2W/228PCS |
| Valgustuse tõhusus | 110lm/w |
| CRI | 95ra (R9>80) |
| Sinise valguse kaitse | RG0 |
| Power Driver | Konstantse vooluga draiveri toiteallikas |
| Hämardamise jõudlus | Stsenaariumi simulatsioon ja hämardamine (valikuline) |
| Võimsustegur | >95 |
| Eluaeg | >50 000 tundi |
| Stroboskoobi sügavus | <> |
| Paigaldusmeetod | Rippuvad |
LED-ide valimine kooliruumidesse
Kui oleme seda korra öelnud, oleme seda öelnud miljon korda: mitte kõik LED-valgustid pole võrdsed ja selleks, et oma versiooniuuenduse eeliseid tõeliselt näha, peate investeerima kvaliteetsetesse toodetesse ja laskma need professionaalselt paigaldada. See nõuab rajatise juhtidelt ja otsustajatelt mõningast uurimist ja planeerimist.
Sisevalgustite osas on palju küsimusi, millele vastata. Näiteks kas peaksite kasutama LED- või traditsioonilisi valgusteid? Kas peaksite valima kõrge lahtri valgustuse või rippvalgustuse? Kui valite lahevalgustuse, siis milline on parim viis selle paigutamiseks? Miks jätkata oma koolides vananenud valgustusega, kui teie käsutuses võiksid olla kõige kaasaegsemad võimalused?
Nendele küsimustele on keskmisel ettevõtte omanikul tavaliselt raske vastata. Seega on oluline saada õiget abi oma koolivalgustuse uuendamisel. Tehke koostööd ettevõttega, kes teab, mida ta teeb ja oskab teile nõu anda. Lisaks on teil vaja partnerit, kes pakub piisavalt tooteid ja teenuseid, et tagada parimad sisevalgustuse tulemused.
Teeme koostööd paljude klientidega – sealhulgas koolidega – ja saame pakkuda teile vajalikke tooteid. Lisaks saame pakkuda abi energiasoodustuste hankimisel ja investeeringutasuvuse nägemisel 12–24 kuu jooksul. Aitame teil hea meelega teie võimalusi uurida. Võtke meiega ühendust ja broneerige audit!
Kuum tags: koolides kasutatavad tuled, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müügiks, laos, tasuta näidis


