Tooted
Valgustus koolidele
1. Sellel on lihtne ja elegantne välimus ning see on täiesti õhuke ja kerge.
2. RG0 klassiruumi spetsiaalne anti-sinine LED-kiip.
3. Ra>95, kõrge värvireproduktsioon.
4. sära Väärtus<16, truly="" achieve="">16,>
5. Hea soojuse hajumine, hea löögikindlus, stabiilne eluiga kuni 50,000 tundi.
6. Hea juhitavus, mis säästab rohkem kui 60 protsenti elektrit ja energiat võrreldes traditsiooniliste lambipaneelidega;
koolide valgustus

Benwei Lightingu led-haridusvalgustuse omadused:
1. Sellel on lihtne ja elegantne välimus ning see on täiesti õhuke ja kerge.
2. RG0klassiruumi spetsiaalne anti-sinine LED-kiip.
3. Ra>95, kõrge värvide reprodutseerimine.
4. UGR<>, saavutavad tõeliselt pimestamisvastase.
5. Hea soojuse hajumine, hea löögikindlus, stabiilne eluiga kuni 50,000 tundi.
6. Hea juhitavus, mis säästab rohkem kui 60 protsenti elektrit ja energiat võrreldes traditsiooniliste lambipaneelidega;
Tehniline parameeter:
| Tehniline parameeter (klassiruumi valgustuse disain) | |
| Võimsus | 40W |
| Värvitemperatuur | 4000k / 5000k |
| Materjalid | Lennukialumiinium pluss PMMA LGP pluss hajutiplaat |
| Pinge / sagedus | 100-265V / 50-60Hz |
| Valgusallikas | 4014 SMD 0,2W/228PCS |
| Valgustuse tõhusus | 110lm/w |
| CRI | 95ra (R9>80) |
| Sinise valguse kaitse | RG0 |
| Power Driver | Konstantse vooluga draiveri toiteallikas |
| Hämardamise jõudlus | Stsenaariumi simulatsioon ja hämardamine (valikuline) |
| Võimsustegur | >95 |
| Eluaeg | >50 000 tundi |
| Stroboskoobi sügavus | <> |
| Paigaldusmeetod | Rippuvad |
Luminofoorlambi ja meie klassiruumide LED-valgustite võrdlus:
| Võrdlus | Enne ümberkujundamist | Rahvusvaheline standard | Pärast ümberkujundamist |
| Traditsiooniline luminofoorlampide õpetaja | Meie klassiruumides oli LED valgus | ||
| Klassiruumi valgustus | 200lx | Suurem või võrdne 300 lx | 390 lx |
| Klassiruumi valgustuse ühtlus | 0.58 | Suurem või võrdne 0.7 | 0.8 |
| Tahvli valgustus | 290 lx | Suurem või võrdne 500 lx | 580 lx |
| Tahvli valgustuse ühtlus | 0.55 | Suurem või võrdne 0.8 | 0.81 |
| Pimestamine | 25 | <19 | 15.9 |
| Valguse virvendus | 20-50 protsenti | -- | Vähem kui 4 protsenti või sellega võrdne |
| CRI | 70-80ra | Suurem või võrdne 80ra | Suurem kui 95ra või sellega võrdne |
| CCT | 6500k | 3300-5000k | 5000k |
| Eluaeg | 5000 tundi | -- | 50 000 tundi |
| Koguvõimsus | 792w | -- | 396W |
| Aastane voolutarve | 1267 kWh | -- | 633 kWh |
Lisateave klassiruumide LED-valgustuse kohta:





Klassiruumide led-valgustite paigaldamine:


Projekt:

Valgustuse simulatsiooni test:

KKK:
Q1: Kuidas ma saan teie toote kohta rohkem teavet?
A1: Võite saata meile e-kirja või küsida meie veebiesindajatelt ja me saame teile saata uusima kataloogi ja hinnakirja.
Q2: kas nõustute OEM-i või ODM-iga?
A2: Jah, kuid meil on kogusenõuded. Palun võtke meiega otse ühendust.
Q3: Mis on teie ettevõtte makseviis?
A3: T / T, nägemine L / C, Paypal, Western Union
Q4: Mis on saatmisviis?
A4: meritsi, õhuga, Fedex, DHL, UPS, TNT jne.
K5: Kui kaua kulub tootmine pärast tellimuse esitamist?
V5. See on umbes 5-7 päeva pärast maksmist või hoiuleandmist.
Kuum tags: koolivalgustid, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müügiks, laos, tasuta näidis








