Tooted
LED-silmade kaitse klassiruumi lampide komplekt
1. LED-tahvel/klassivalgustid, mis kaitsevad silmi.
2. Erakordselt õhuke disain, esmaklassiline LED-kiip, sinise valgusega{1}}vaba silmade kaitse ning lihtne kokkupanek ja hooldus.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. on Hiinas üks parimaid LED-silmakaitseklassi lampide komplekti tootjaid ja tarnijaid. Tere tulemast ostma siin müüdavaid vastupidavaid tooteid ja hankima meie tehasest hinnakirja. Kõik kohandatud tooted on kõrge kvaliteediga ja konkurentsivõimelise hinnaga.

Toote omadused
1. An exceptional LED light source that is long-lasting, highly efficient, has a CRI of >95 ja sinine valgus seda ei kahjusta.
2. Hajutusplaat, iluvõre -pimestusvastane disain ja alumiiniumisulamist raam tagavad UGR-i<16.
3. Kõrge PFC-väreluse{1}}vaba sõitmine hoiab ära silmade väsitamise.
| Valgusallikas | RG0 |
| CRI | Üle 97 |
| Värvi temperatuur | 5000K |
| UGR | Alla 15 |
| Mõõtmed | 1195x295x78 mm |
| Eluiga | 3 aastat |
| Töölaua valgustus | Üle 460 luksi |
| Ühtlaselt | Üle 0,8 |
| Võimsus | 36W |
| Nimivõimsus | AC 200-240V ~ 50/60Hz |
Lisateave klassiruumide LED-valgustuse kohta:





Klassiruumide led-valgustite paigaldamine:


Projekt:

Valgustuse simulatsiooni test:

Kuum tags: led täiskomplekt silmakaitse klassiruumi lampe, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov
-
Led TUBE valgustus koolideleVaata veel> -
Led-valgustid koolivalgustuseksVaata veel> -
40w kooliklassi silmakaitselampVaata veel> -
Silmakaitse klassiruumi valgustus (mikrokristallpinna val...Vaata veel> -
600*600 Koolihariduse kontori valgustusVaata veel> -
Riiklik standardne LED klassiruumi valgustus 5000KVaata veel>











